2410
2553
عنوان

خانواده اشرافی دارین اطرافتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 135668 بازدید | 1083 پست
دیدم ولی باورتون نمیشه بگم خونه زندگی معمولی داشتن

بعضیا خسیسن بعضیام ریختو پاش ندارن

دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد                         سعادت ان کسییابد که از تن ها بپرهیزد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من یک دوستی داشتم خیلی ساده بود ولی میگفت از اقوام ملکه مارگارت دانمارک هست یک عالمه عکس از ضیافت هاش خودش و بچه هاش داشت خیلی با کلاس و جنتلمن بود 

یکمی فقط لاف زن و دروغگو بود خیلی کم خیلی 

2720

داریم

تو شهرمون خیلی معروفن

ی خونه هست تو شهرمون قبل از انقلاب معروف بود ب کاخ ....(فامیلی مادربزرگم)مال اوناست

از اقوام مادربزرگم بودن

خیلی پولدار و لاکچرین

شدیداااااااا

نوه خانواده اسمش نازنینه

کاناداست

چنتا از دوستای اونجاش ک همکلاسیشن و وضع مالیشون خوب نیستو ساپورت میکنه😐✌🏼

هرچی از لاکچریتشون بگم کمه😐

..‌‌‌..........

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
بعضیا خسیسن بعضیام ریختو پاش ندارن

اکثرا ساده میگردن

دوست خودم پدرش رئیس بیمارستان لقمان تهرانه خونشون هم زعفرانیه بود، ماشین که نمیاورد دانشگاه هیچی انقدر ساده میگشت خیلی هم مهربون بود

اشتباه گفتی بگو خاندان سلطنتی انگلیس 

اصلا عروسهای ملکه ویکتوریا و الیزابت.😁😅😅😅😅فکر کن اونا تو نینیسایت باشن😆😆😆😆

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
ن والا هر چی دور و بر ما بوده از همون اول بدبخت بیچاره بوده😓

اره بخدا بدبخت از دنیا امدیم و وبدبخت از دنیا میرویم پیشونی نووشته ماس😂

دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد                         سعادت ان کسییابد که از تن ها بپرهیزد
2714
اصلا عروسهای ملکه ویکتوریا و الیزابت.😁😅😅😅😅فکر کن اونا تو نینیسایت باشن😆😆😆😆

😂😂😂😂😂والا ک اینجا جای عجیبیه لاکچریا و روشنفکراشم زیاد😂😂😂😐😐

صلح طلب،ولی جنگ بلد😎😒😉🤫😃
من یک دوستی داشتم خیلی ساده بود ولی میگفت از اقوام ملکه مارگارت دانمارک هست یک عالمه عکس از ضیافت ها ...

واو😍

داریم تو شهرمون خیلی معروفن ی خونه هست تو شهرمون قبل از انقلاب معروف بود ب کاخ ....(فامیلی مادربزر ...

خدا بده از این دوستا😐🤘

عموی همسرم. متاسفانه از کرونا فوت کرد پزشک جراح بود. دوست های همسرم دوتاشون دکترن. خونه ها بالای هزار متر حالت از پولداریشون به هم میخوره

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2706