1874
2035
عنوان

نذر کردم واسه ۴۰ نفر توحید بخونم

208 بازدید | 50 پست

حاجتتون رو بگید تا بخونم کامنت کنید لطفا 

برای زندگی منم نفری یه صلوات یا هرچی دوست داشتید بخونید🌺 

یه صلوات مهمونم میکنید؟! 
2032

برا رسیدن به ارزوم.............................................................ممنون.............................................

.  در تایپ خود دقت کنید درسته دنیا مجازیه اما دل ها که مجازی نیست....................اگه حرفی زدم باعث ناراحتی کسی شدم  از بزرگی خودتون ببخشین قصد ناراحت کسی رو ندارم  ...............همیشه دلم میخواد کسی از دستم ناراحت نباشه......برا خوشحالی دیگران هرکاری رو میکنم و از خوشحالی بقیه منم خوشحال میشم.....خدا میدونه بعضی اوقات تو بعضی تاپیک ها یه حرفی زدم شب عذاب وجدان داشتم ........ وزبانم به گناه خود معترف است و اینک  چه چاره  توان کرد.......امروز 7 فروردین...................................کاش خدا بیادو بگه دیوونم کردی بیا اونی که میخواستی....................................خدایا چاکرتم..................... 

فرستادم عزیزم 

شماهم واسه من بخون☺️💕

با خویشتنم خوش است زین پس من ومن💚🕊زندگيه چندُمِته كه توقع داري هيچ اشتباهي نكني!🌳🪵⪽توقع بيجا نداشته باش از خودتˇ◡ˇ🕊⪾سالها گذشت تا من فهمیدم آدمها احتیاج دارن سفر برن. احتیاج دارن از زندگی لذت ببرن و لذت بردن برای آدمها متفاوت معنی میشه...یکی از ﻫﻴﺎت امام حسین لذت میبره یکی از مهمونی رفتن. یکی تو سفر مکه اقناع میشه یکی تو سفر تایلند.اینا همشون برای من آدمهای محترمی هستن.سالها گذشت تا من فهمیدم نباید به دلخوشی های آدمها گیر بدهمچون آدمها با همین دلخوشی ها سختی های زندگی رو تحمل میکنن.لطفا به دلخوشی دیگران گیر ندهید !#خودت_باش

بفهمم سر و ته این ماجرا چیه چرا وسطش رفت😔🥺

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر تولدمه) مادر مرا ببخش:بخاطر شکست هایم ... انتخاب هایم... تنهایی هایم... گریه هایم که همه بخاطر کس دیگری بود...اما تو غصه ام را خوردی

التماس دعا دارم دعا کن به ارزوم برسم🌸🎀 منم برات سوره قدر میخونم

داستان خنده دار زندگیم😻😹 👉🏻یه دوستی داشتم👭 اهل خلاف بود 👤💥 از هر کار بدی که فکرشو بکنین دریغ نکرده بود🥀 همه ترکش کرده بودن👣حتی خانواده‌اش طردش کرده بودن👨‍👩‍👧‍👧🚫 اما "من" کنارش موندم تا شاید تونستم به عنوان یه دوست کمکش کنم👭💞 چند بار منو کنارش دیده بودن که داشتیم حرف میزدیم 🗣 یه بار یکی اومد و بهم گفت: پس تو هم لنگه دوستتی! 😾... باهاش تندی نکردم که چرا بی دلیل قضاوتم کرد ، اما دلم شکست💔😔 پس ما هم وقتی "خدا" رو بخاطر بنده های متظاهر و بدکارش طرد میکنیم و میگیم: تو هم مثل بنده هات که تظاهر به دینداری میکنن و اما خلاف عمل میکنن هستی! ناراحت میشه , مثل "من" ! که فقط بخاطر کمک کنار دوستم موندم و کمکش کردم! #فقط_خودخدارودوست_دارم💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست❌= گزارش✔

میشه برای سلامتی بچم بخونی، که سالم و به موقع بیاد بغلمون و عمر طولانی خدا بهش بده.مرسی

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا...من امیدم بهت تموم نمیشه❤

ازمونم  رو قبول بشم. امضام هس

من سالها حالم بد بود. خیلی بد.... امسال کمی خودم رو پیدا کردم... آشوبم. تموم امیدم خدامه. میتونم ازتون خواهش کنم اگه امضام رو دیدید برام یه ایت الکرسی بخونید؟؟؟ یا اگه چله دارید منم یاد کنید؟ بعد عید میرم خارج یه کار مهم دارم تورووووخدا دعا کنید به چیزی که میخوام برسم. دست پر برگردم. جلو خونوادم خراب نشم.تنها ارزومه😭😭😭 اگه دعام میکنید الهی حاجتتون روا❤
1718