2737
2739
عنوان

مامانای ابان 1400 بیاین ببینم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 66666 بازدید | 7335 پست
زدم منفی بودددد. سفید یخچالی 😆😆

سقید یخچالی 😅😅شوهرتم که مطمن بودازخودش 😂😂ایشالله ماه دیگه عشقم

۱۴۰۰/۷/۲۴روز امامت امام زمان بیبی چکم مثبت شد . ۱۴۰۰/۸/۱۲صدای قلب کوچولوشو شنیدم🤩 . خدایاااا خودت مراقب هدیه ای که بهم دادی باش.🥰خداااایاااا منم زودتر ببرپیش مامانم .من بدون مامانم نمیخوام این دنیارو😭
اخه خیلی سخته☹️ای همه استرس بکش و.. منم همینو میگم خدارو شکر وابستش نبودم و سقط شد این ماهم ب شوهرم ...

نه عزیزم سخت نیست برای بارداری آدم یه مدت محدود بشه حداقل نتیجه ش شیرینه بیچاره اونایی که مریض هستن رو تخت بیمارستان و محدوووود و آخرشم معلوم نیست خوب میشن یا نه ...اینجوری فک کن ...بعدم تو اقادامتو بکن اصلا به اینکه پریود میشی یا نمیشی فکر نکن من خودم بیخیال شدم بعد یک سال و گذاشتم دو ماه که از موعدم رفت تازه بی بی چک گذاشتم اونم به اصرار شوهر.....هفته نه بودم بی بی چک گذاشتم از بس خسته شده بودم از توجه به اینکه پریود میشم یا نه 

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چقدر کم کردی؟ رژیم چی؟ زود رو کن بلا 😜😜

من از شهریور پارسال تا ابان اذر ۱۰کیلو کم کردم با رژیم های مختلف😐

این رژیم اسمش ۵۰/۵۰هست یعنی غذات رو نصف میکنی منم تازه از امروز شروع کردم😁حلقه هم م روزی ی ساعت یا بیشتر میخوام بزنم بعد پریودی🤭

نه عزیزم سخت نیست برای بارداری آدم یه مدت محدود بشه حداقل نتیجه ش شیرینه بیچاره اونایی که مریض هستن ...

چی بگم اخه اگه سختی بکشمو نتیجه بده ک اره صبر میکنم ولی این همه عذاب یهو میبینم نیست🙄

2738
من از شهریور پارسال تا ابان اذر ۱۰کیلو کم کردم با رژیم های مختلف😐 این رژیم اسمش ۵۰/۵۰هست یعنی غذات ...

مبارکه مبارک 😁😁

اون ۱۰ کیلو که کم کردی حلقه هم زده بودی؟ 

من باید کم کنم حالم داره بد میشه از هیکلم. بیچاره شوهرم چطوری تحمل میکنه 🤐🤐🤐

آینده حتما" زیباست.🥰
ممنون ولی با قرص حامله شدم نگو قرص لعنتی فاسد بوده برام دعا کنید زیاد دلنوشته اینا خوردم 

مبارکه عزیزم. به سلامتی. ایشاله چیزی نیست.

دلنوشته چیه؟ 

آینده حتما" زیباست.🥰
من از شهریور پارسال تا ابان اذر ۱۰کیلو کم کردم با رژیم های مختلف😐 این رژیم اسمش ۵۰/۵۰هست یعنی غذات ...

به غیراز حلقه زدن ورزش دیگه ای هم میکنی؟ آفرین ده کیلو خیلی خوبه 👏👏👍.چندبودی چند شدی؟

۱۴۰۰/۷/۲۴روز امامت امام زمان بیبی چکم مثبت شد . ۱۴۰۰/۸/۱۲صدای قلب کوچولوشو شنیدم🤩 . خدایاااا خودت مراقب هدیه ای که بهم دادی باش.🥰خداااایاااا منم زودتر ببرپیش مامانم .من بدون مامانم نمیخوام این دنیارو😭
2706