2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمدونم

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀
2731
2738

اینکه سریع منو به خانوادش معرفی کنی و بیاد خواستگاری 

البته من متاهلم😁

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍

اینکه میگن دوس پسر امون درمورد رابطه ج.. نسی صحبت نکرد چرت و پرت میگن! 

حتی پسری هم که عاشق باشه حرف میزنه! 

فقط پسری که عا‌قت باشه تلاش میکنه برای رسیدن بهت! 

تلاش میکنه بهت برسه! 

حرف ازدواج میزنه! 

خیلی رک میگه میخوام بیام خاستگاریت! و میادشم

خوب از رفتارش معلومه دیگ، اگه اقایی از رو هوس باشه هی در مورد رابطها و چیزایی ک به اون مربوطه حرف میزنه، اولین قراری ک رفتین سیع میکنه نزدیکی خیلی زیادی داشته باشه، ولی کسی که عاشقه سیع می‌کنه جلوی خودشو نگه داره حتی نگاهای طولانی نمیکنه ، 

از طرز نگاه کردن صبحت حرکات لحن همش معلوم میشه 

مثلا اگه به چشمتون نگاه کرد بعد سرشو انداخت پایین بعد دوباره نگاه کرد 

این نوع بهترین نگاهه که میتونه عشق باشه🙂بجز چشمتون به جایی نگاه نمیکنه

ما لبخندی هستیم که به بغض الوده شده 🙃
اینکه میگن دوس پسر امون درمورد رابطه ج.. نسی صحبت نکرد چرت و پرت میگن!  حتی پسری هم که عاشق با ...

اره بنظر منم اینایی ک میگن راجع به این چیزا حرف نمیزنه یا دروغ میگن یا پسره یه مشکلی داره😬

2706