2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دلدادگی شیطان 

انلاین میخونم

پنجره‌ ای که اذیتت می‌کنه رو باید ببندی هرچقدر هم منظره ی پشت پنجره زیبا باشه میشه واسه سلامتی و شادی خانوادم یه صلوات بفرستین ...خیلی ممنون میشم ...نبسته ام به کس دل 💛 نبسته کس به من دل •| دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ دانی که پس از عمر چه ماند باقی مهر است و محبت است و باقی همه هیچ   بعضیا یه جوری میگن ما خوشگلیم انگار اونارو خدا کشیده ما رو جعفر هفت ساله  دنیا اگر عدالت داشت مرد هم بکارت داشت. دیدی که سخت نیست...تنها بدون من؟ دیدی که صبح میشود...شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من بدون من! دیروز گرچه سخت ...امروز هم گذشت ...طوری نمیشود ...فردا بدون من!
دلدادگی شیطان  انلاین میخونم

البته بگم عاشقانس فقط 

پنجره‌ ای که اذیتت می‌کنه رو باید ببندی هرچقدر هم منظره ی پشت پنجره زیبا باشه میشه واسه سلامتی و شادی خانوادم یه صلوات بفرستین ...خیلی ممنون میشم ...نبسته ام به کس دل 💛 نبسته کس به من دل •| دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ دانی که پس از عمر چه ماند باقی مهر است و محبت است و باقی همه هیچ   بعضیا یه جوری میگن ما خوشگلیم انگار اونارو خدا کشیده ما رو جعفر هفت ساله  دنیا اگر عدالت داشت مرد هم بکارت داشت. دیدی که سخت نیست...تنها بدون من؟ دیدی که صبح میشود...شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من بدون من! دیروز گرچه سخت ...امروز هم گذشت ...طوری نمیشود ...فردا بدون من!
ماه مه آلود موضوعش چیه؟

تخیلی یه دختر به نامه مها که پرورشگاهی با دوستش میرن پیش خاتواده دوستش تا تابستونو بگذرونن اتفاقات گوناگی میفته میفهمه گرگینه هست و با آلفا گله ازدواج میکنه

دختر که باشی زندگی میشی 😍😍😍😍
2714

ال ای.نویسندش پرستو هست.نویسنده ماه مه الود...ی رمان دیگشم پرنیان شب هست.یکی دیگشم کوازار...

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
ال ای.نویسندش پرستو هست.نویسنده ماه مه الود...ی رمان دیگشم پرنیان شب هست.یکی دیگشم کوازار...

تو ال ای  مها و البرزم هستن .برای کمک به ال ای

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜

کوازار رو  و ال آی رو نخوندم گریگنه ای سهت یا خون آشامی 

دختر که باشی زندگی میشی 😍😍😍😍
کوازار رو  و ال آی رو نخوندم گریگنه ای سهت یا خون آشامی

ال ای گرگینه ای.کوازار فرشته و شیاطین..کوازار رو آنلاین مینویسه

کوزار میشه خلاصشو بگی

ی دختره خبلی مخه ولی نه بابا داره ن مامان فقط یه خواهر.تو شرکت کار میکنه و تو وبلاگش نتیجه مینویسه.وفتی اخراج میشه یکی میاد میگه به من کمک کن.اون و دوتا از فرشته هان و رئیس فرشته ها که اخراج شدن از درگاه.باید اهریمن رو پیدا کنن و بفرستن بالا تا دوباره برگردن بهشت...قشنگه😍

تخیلی یه دختر به نامه مها که پرورشگاهی با دوستش میرن پیش خاتواده دوستش تا تابستونو بگذرونن اتفاقات گ ...

رمان این مدلی نخوندم ولی تا الان حدود 36 تا رمان خوندم الان هم یکی به اسم انتقام شیرین میخونم

با افتخار استقلالیم...💙
2706