2737
2739
عنوان

چگونه از دعوا جلوگیری کنیم؟؟؟

94 بازدید | 9 پست

مامانم با آبجیم باز دوباره دعوا گرفتن منم نمیتونم درس بخونم باید خودم دیگه دست به کار شم

باباااااااامن سال آینده کنکور دارم آخه هههه هههه

ایهاناس به خدا دیگه خستم 

چجوری بتونم درس بخونم با این وضعیت

توروخدا یه چیزی یا یه راهنمایی کنین وگرنه میترکم

کار ما نیست شناسایی راز گل سرخ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقدم برا بقیه مهمه که تو درس بخونی یا نه  

بنظرم بشین نکته نویسی کن نوشتن آرومت میکنه اگر بتونی شبا بخونی هم خوبه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
چقدم برا بقیه مهمه که تو درس بخونی یا نه     بنظرم بشین نکته نویسی کن نوشتن آرومت میکنه ا ...

نه خودشون رعایت نمیکنن

توقع دارن از رشته خوب دربیام😔

یا شبا زود بخواب صبح ۴ یا ۵ بیدار شو یه کم ورزش کن و صبحونه بخور و بشین درس بخون اون موقع ها که کسی ...

راهکار خوبیه👍👍👍👍

فقط خوابم خیلیییی سنگینه😆😴 

2738
راهکار خوبیه👍👍👍👍 فقط خوابم خیلیییی سنگینه😆😴 

ساعت بزار رو زنگ به عشق گوشی پاشو بعد چند دیقه که خوابت پرید و ورزش اینا....شروع کن به درس خوندن

https://harfeto.timefriend.net/16360170073699 نظری حرفی حدیثی؟   
نه خودشون رعایت نمیکنن توقع دارن از رشته خوب دربیام😔

منم این روزا رو دیدم

زمان کنکورم خواهر متاهلم قهر کرد اومد خونمون موند!! با دو تا بچه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.