2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من گلاب میزنم به پیشونیم بهتر میشم ولی علاج نداره و باید تحمل کرد

ولی نزدیک ۱۰روز شدید بود و دیگه حتی نمیتونستم بخوابم یه استامینوفن بدون کدوئین خوردم

فقط 40 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2728

منم دارم از صبح،فک میکردم بخاطر شیافه که میزارم امروز دیدم نه ربطی نداره،چارشو فهمیدین منم لایک کنین

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
صلوات فرستادم گلم ❤

مرسی دورت بگردم💗💗💗💗

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
منم دارم از صبح،فک میکردم بخاطر شیافه که میزارم امروز دیدم نه ربطی نداره،چارشو فهمیدین منم لایک کنین

من روغن نعناي ژاپني خريدم ميمالم به پيشونيم

بهتر ميشم اما خوب نه

من روغن نعناي ژاپني خريدم ميمالم به پيشونيم بهتر ميشم اما خوب نه

من آب زیاد میخورم که مبادا سرم درد بگیره ولی انگار ربطی نداره 

استامينوفن ضرر نداره اما روي من اثر نداره

بدون کدئین نه ضرر نداره 

روی منم کلا۲ساعت اثر داشت و تونستم بخوابم

باید تحمل کنی دیگه 

سردرد ممکنه از افت فشار و پایین بودن قند خونم باشه امتحان کن شاید بهتر شدی

فقط 40 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2706