2737
2734

سلام عزیزان این خاستگاری که دارم هفت ساله خاستگارمه خیلییی دوسم داره منم دوسش دارم اولا که اومده بود خاستگاریم کوچیک بودم مامان بابام قبول نکردن تا پارسال که قبول کردن بیاد همع چی داشت خوب پیش میرفت که یهو یکی از فامیلا زنگ زد که این آدمی خوبی نیستو ده ساله پیش یه کارایی کرده با آدمای لاتی دوست بوده و این حرفا ولی من میگم این قضیه برای ده ساله پیشه اونموقع جوون بوده خام بوده الان سی سالشه کار رسمی داره خیلی آقا و باادبه دارم دیوونه میشم خیلی دوسش دارم ولی بابام اصلا راضی نیست میگه اسمشو نیار دیگه😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پیغمبر که نیست.وااااا

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2738

ای بابا. به بابات بگو بره تحقیق کنه به حرف یه نفر نمونه منکنه اون شخص از روی نفرت یا دشمنی اون حرفها رو زده یا حتی اگه راست باشه الان بره تخقیق کنه ببینه چه شخصیتی داره

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بیشتر تحقیق کنید

نگفتید چه خلافی کرده

چقدر میشناسیدش ؟

رفت و امد داشتید ؟

نهایتا اگر خانواده تون قبول نکردند

با اون آقا و مادرتون برید پیش روانشناس تست بگیرن ببینند واقعا هنوز روحیات قبل رو دارند یا خیر 

2706