2737
2734

انگار پرخوری عصبی پیدا کردم الکی میخوام یه چیزی بخورم انگار حتی گشنم نباشه اگه کسی خورده نتیجه گرفته لطفا بگه ۱۲ کیلو اضافه وزن دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علتش بیکاریه وقتی مشغول باشی ذهنت سمت یخچال نمیره ، بهترین راه خوردن آب زیاد هم به سلامتی پوست و مو کمک می‌کنه هم عوارض نداره هم کاهش اشتها میاره ، بعد وقتی گرسنه ای یا عصبی نرو سراغ برنج و نان برو هویج بردار خیار بردار بخور کربوهیدرات و کاهش بده فست فود و شیرینی و حذف کن سبزیجات و پروتئین استفاده کن 

2731
2738

فلوکستین 😑😁قرصیه که پرخوری روکنترل میکنه مخصوصااگه عصبی باشه

Zaheram paris,batenam hiroshima😑fereshteh ham k bashi baz kasi peyda mishe az sedaye bal zadanet khoshesh nemiyad.زندگی روخیلی جدی نگیرته تهش هیچ کس ازش زنده بیرون نمیاد.عکس پروفم خودمم باورش باخودتون😒شنیدین که میگن زیباترین چشمهابیشترین اشک هاروریختن منم یه چشم رنگی ام که میگن چشماش سگ داره 😏اماهمین چشماجزاشک به خودش چیزی ندیده😑😑😑تایکسال پیش آدمایی بودن که براشون میمردم الان نصف همون آدمابرام مردن.یه افسرده ی به تمام معنام آرزویی جزتنهابودن ندارم.خسته ازفردای شکل دیروزم دلتنگ خوشیای نداشتمم .مریض سرطانی داریم امضامودیدین ممنون میشم صلوات بفرستین🙇‍♀️درضمن آقایون درخواست ندن لطفاااااااااااا😑😑😑
فلوکستین قرص اعصابه بیشتر که کاهش اشتها و کاهش میل جنسی از عوارضشه

میدونم‌منم دکترم تجویزکردخودسرنمیخورم مجبورم روزی ۴تا۲۰ میخورم😑😑😑😑

Zaheram paris,batenam hiroshima😑fereshteh ham k bashi baz kasi peyda mishe az sedaye bal zadanet khoshesh nemiyad.زندگی روخیلی جدی نگیرته تهش هیچ کس ازش زنده بیرون نمیاد.عکس پروفم خودمم باورش باخودتون😒شنیدین که میگن زیباترین چشمهابیشترین اشک هاروریختن منم یه چشم رنگی ام که میگن چشماش سگ داره 😏اماهمین چشماجزاشک به خودش چیزی ندیده😑😑😑تایکسال پیش آدمایی بودن که براشون میمردم الان نصف همون آدمابرام مردن.یه افسرده ی به تمام معنام آرزویی جزتنهابودن ندارم.خسته ازفردای شکل دیروزم دلتنگ خوشیای نداشتمم .مریض سرطانی داریم امضامودیدین ممنون میشم صلوات بفرستین🙇‍♀️درضمن آقایون درخواست ندن لطفاااااااااااا😑😑😑
2706