2733
2734
عنوان

سوزش دارم

82 بازدید | 8 پست

بچه ها چرا من سوزش دارم پس من سوالم از کی بپرسم    تر خودا جواب بدین تعلیق نکنید نینی یار 

حس پری دارم    معذرت میخام   اونجام حساس شده    میسوزه  ادرار میکنم     باز میسوزع

کاربری    واگذار شده   دوستان     😚درخواست دوستی ممنوع    ..  برای  نینی دار شدنم  صلوات  😢😢😢 تشکر    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دکتربرو .عفونت ادراری نداری؟؟

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
فقط قرص فنازوپیرین 

سلام عزیزم مطمعنی   عزیزم من امروز اینجور شدم  تا ادرار میکنم  سوزش الان باز ادرار دارم   باز سوزش همش حس ادرار

کاربری    واگذار شده   دوستان     😚درخواست دوستی ممنوع    ..  برای  نینی دار شدنم  صلوات  😢😢😢 تشکر    
شاید   😔

حتمازودبرو دکترگلم .عفونت ادراری خیلی سخته خیلی بدبشه خیلی بده

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
2738
حتمازودبرو دکترگلم .عفونت ادراری خیلی سخته خیلی بدبشه خیلی بده

واقا   😑😑