2737
2734
عنوان

بچه ها شیطون داره گولم میزنه...

1447 بازدید | 98 پست

چیکار کنم .یواشکی پیج اینستا کسی که قبلاً دوسم داشت نگاه میکردم حالا دو روز پیش بهم درخواست دنبال کردن داد و بعد ی روز لغوش کرد.خیلی دلم میخواد بدونم چطوره.همش می‌خوام پستاشو لایک کنم بدونه منم دیدمش. از طرفی هم می‌دونم این خیانته و اگه شوهرم همچین کاری میکرد نمیبخشیدمش .هرچی به شیطون لعنت می‌فرستم باز می‌خوام این کارو بکنم😭😭نمی‌دونم شاید اون شوهرم بود خوشبخت‌تر بودم

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم این حس دارم  هر چی چکش کنی بدتر میشی

خیلی بده نمی‌دونم چرا چند روزه اینطور شدم

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱

اون حتما فهمیده که پستاشو دیدی که بهت درخواست داده.باور کن آخر عاقبت نداره اینکار اگه از خودت مطمعن نیستی که قشنگ معلومه که وا میدی البته، اصلا دیگه ادامه نده به کارت.چون  بخدا به ولاه ماه پشت ابر نمیمونه دیدم که میگم

2738

همین ک بهش فکر میکنی میگی کاش شوهرم بود خیانته .واقعا شوهرتو دوس داشته باشی هیچ وقت نمیتونی همچسن کاری کنی و به فکرت نمیوفته با اون خوشبخت بودی

هر آنچه که هنگام عبادت خدا از او می طلبی باور داشته باش که آن را به دست آورده ای.باید طوری رفتار کنی که گویی آن را قبلا گرفته ای....
شیططططططططون گولش نزن 😃😃

آره بخدا تازه چند روز پیش کتاب سه دقیقه در قیامت رو خوندم می‌دونم چقدررر گناهه .ولی احساس میکنم دل اونم برام تنگ شده

بلاکش کن

شیطون رو لعنت کن

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

وقتی درخواست کرده و بعد لغو یعنی یه کنجکاوی بوده که ببینه تو پیجت چی داری ..شما هم که ازدواج کردی...پس لعنت به شیطون بفرست زندگیتو بکن ...باور کن همه مردها مثل همند ...

لطفا زیر ۳۵سال ریپلای نکنه ...متشکرم
2706