2058
2047
عنوان

چقدر امروز دلگیرِ😥

131 بازدید | 14 پست

بیاین یه حمد بخونیم واسه بیمارا و یک صلوات بفرستیم واسه حاجت دارا و خدارا به حق حضرت زینب قسم بدیم 😞

طنااااز چه قشنگه چشمات 😎.   

روزای وفات و‌شهادت سنگینه انگار

رفتم پیش روانپزشک مشکلاتمو گفتم؛ تا اومد بگه ری؛ گفتم ریشه در دوران کودکیم داره؟؟🧐.   گفت: نه  ر ی د م  توو زندگیت پاشو برو بیرون افسردم کردی🥴

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2059
روزای وفات و‌شهادت سنگینه انگار

اره والا

قربون حضرت زینب برم امروز یکی از آرزوهامونو برآورده کردن

انشالله به آبروی حضرت زینب همه مریضها شفا بگیرن وهمه به آرزوهاشون برسن

خدایا خودت که جریان و میدونی.. خودت که از تو دلم خبر داری.. الهی آمین😢خدایا من گناهکارم به دل پاک دخترکوچولوم نگاه کن یا رحیم 😓😓خدایا فقط تومیدونی من چی میخوام😢😢خدایا واسه تو کاری نداره توبگی باش میشه😢😢خدایا منو با همه ی منتظرها رو شادکن تو ماه مهمونی خودت😢فقط دوتا صلوات برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج بفرستین......وخدای من ...من ازتو معجزه میخواهم..معجزه ای درحد خدا بودنت...و خود بهتر میدانی..معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند..توخود بهتر میدانی...خدایا روسیاهم نکن...
2055

لطفا برا منم دعا کنین ب خاستم برسم ب زودی صلوات میفرستم🌹

[ما کوچیکا خدامون بزرگه].الله کریمه. خدایا تنهاچیزی ک آرومم میکنه بغلته میشه بغلم‌کنی؟                                      فرق منو تو اینه. که تو وقتی واردع ،یه اتاق میشی نگرانی آدمای اونجا، ازت خوششون میاد یا نه، من نگرانم ازشون خوشم میاد یا نه....                                                                       حرف دلتو به هچ کس نگو اینجا درکت نمیکنن به بدترین شکل قضاوتت میکنن....                                                                مراقب حرفات باش اونا فقط میتونن بخشیده بشن فراموش نه. ...                                                                                      کم پیش میاد کسی رو ببینی که طرز فکرش به زیبایی صورتش باشه.....                     خدا برای دل من،تورا نگه دارد جانا|°A°|