2410
2553

دخترم هنوز خیلی كوچیكه، ولی خیلی به این موضوع فكر میكنم،اگر. یک روزی ازم درباره مسائل ج.ن.س.ی. سوال كرد باید چطوری براش توضیح بدم؟؟ شما مقاله یا كتابی  سراغ دارین بتونم ازش كمك بگیرم؟؟

مادر یک فرشته هستم   

َعی کن بهش بگی واقعا 

خجالت و اینارو بزار کنار 

اونوق هی از این و اون میشنوه و خیلی بد تر میشه 

توی ی کتابی نوشته بود اولین چیزی ک میگید غسل جنابت باشه ک مثلا انواع غسل هارو توضیح بدید و در این بین عم راجب این غسل حرف بزنید و توضیح بدید 

این اولین قدمه 

درونـ منــ دختریــ استـ غمگینــ و بریدحــ از زندانیـ که نامشـ زندگیستــ مردهــ                                                                                                               سینگلــ در راهــ خدا

عزیز جان نه صفر صفر. نه زیاد. باید کلی بگی. سوالاش بی جواب نذار. مثللا نگو لک لکا. بگو  وقتی دو نفر ازدواج میکنن، خدا یه نی تی تو دل مامان میذاره. و بعد از چندماه دکترا بیرون‌میارن. همه جی کلی بگو

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

َعی کن بهش بگی واقعا  خجالت و اینارو بزار کنار  اونوق هی از این و اون میشنوه و خیلی بد ت ...

اره. منم میخام واقعیتو بگم. و از خودم همه چیز بشنوه،ولی نمیدونم باید از كجا كمك  بگیرم

مادر یک فرشته هستم   
2456
َعی کن بهش بگی واقعا  خجالت و اینارو بزار کنار  اونوق هی از این و اون میشنوه و خیلی بد ت ...

ب تظرم غسل جنابت اولین قدم نیس. غسل حیض قبلشه🙄 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

واسه من که توضیح ندادن😐😑💔مثلا حیا دارن

بچا همسن من میدونن راجب اینجور چیزا و مادراشون باهاشون حرف میزنن...ولی من چی؟

از اینترنت و این و اون یاد گرفتم مامانمم اصلا باهام حرف نمیزنه...حتی نمیدونه غذای مورد علاقم چیه😏

2714
عزیز جان نه صفر صفر. نه زیاد. باید کلی بگی. سوالاش بی جواب نذار. مثللا نگو لک لکا. بگو  وقتی دو ...

ممنونم ازت،میخام قبل اینكه از بچه ای دیگه بشنوه خودم بش گفته باشم

مادر یک فرشته هستم   
واسه من که توضیح ندادن😐😑💔مثلا حیا دارن بچا همسن من میدونن راجب اینجور چیزا و مادراشون باهاشون حر ...

منم 🤦‍♀️

اگر میخایید نذر کنید برای حاجتتون، برای عید غدیر نذر کنید💚بیایید غدیر رو عاشورایی برگزار کنیم 😍چه بگویم که علی کیست😍رفته ساقی که قدح پر کند و برگردد🌺عرش را غرق تهیر کند و برگردد🌺دیر یا زود ولی می‌رسد از راه اخر🌺یک نفر عین علی می‌رسد از راه اخر🌺مینویسم که شب تار سحر میگردد🌺یک نفر مانده از این قوم که برمی گردد🌺ان شاء الله.✌️ما_ملت _امام حسینیم. گر به دولت برسی مست نگردی مردی🌷گر به ذلت برسی پست نگردی مردی🌷اهل عالم همه بازیچه دست هوسند🌷گر تو بازیچه این دست نگردی مردی🌷با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح💓صبح دولت بدمد، شادی ما پشت در است💓گر که ریزد خون من آن دوست رو پای کوبان جان برا فشانم بر او💞رقص جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند💞در آن نفس که بمیرم در آرزوی تو باشم 🥀بدان امید دهم جان که خاک کوی تو باشم 🥀به وقت صبح قیامت که سر ز خاک بر ارم🥀به گفتگوی تو خیزم، به جستجوی تو باشم🥀گرفتارم، گرفتارم یا ابالفضل💔گره افتاده در کارم یا ابالفضل💔دعایی کن دوباره چند وقتیست💔هوای کربلا دارم یا ابالفضل💔تمام لذت عمرم در همین است که مولایم اميرالمؤمنين است💓اشهد ان علی ولی الله💓عاشق شعرم

ببخشید باید از چند سال بهشون بگیم

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه هیکل چون استوانه میکند غر غر به خانه یادم آید روز اول گردنش گج. دست و پا شل پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک شاد و چابک چشمهایم همچوو آهو عطر موهایم چو شب بو می شنیدم از لب او : حرفهایی همچو جادو : من غلام خانه زادت جان دهم هر دم به یادت گر نیایی خانه ی من میگریزد روحم از تن بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همانجا 😄 شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم قسمتم یک مرد جاانی اندکی لوس و روانی بی اراده همچو یابو پر خور و مغرور و پر رو هرکه کرد این دوره شوهر خاک بر سر گشت و حیران شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان 😂😂                     

من مامانم همیشه برام توضیح می‌داد

و یادم میداد چطوری مراقب خودم باشم

ولی هیچوقت ذهنم درگیر این چیزا نشد خیلی برام عادی شدن حتی وقتی دوستام با تعجب در موردش حرف میزدن و مسخره بازی در میاوردن همش با خودم میگفتم اینا چرا انقدر در مورد این چیزا حرف میزنن

اصلا علاقه خاصی نداشتم منم شرکت کنم

2706