2726
عنوان

مدیتیشن😌💚🧡

113 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من میخوام از قانون جذب و پاکسازی و مدیتیشن استفاده کنم ولی تاحالا تجربه ای نداشتم 

شما هر تجربه ای دارید ممنون میشم به منم یاد بدید🌺💙

محدودیت صفر.جلد ۱و۲ داره.

برا پاکسازی.بخون

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ساقیت کیع ؟

منظور اینه چاکراهای آدم باز میشه و قادر میشه هرچی که تاحالا نمیتونه ببینه رو ببینه.به ماوراطبیعه اعتقاد نداری؟

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
میگن خوب نیست و اجنه باهات ارتباط میگیره.

این الان چیه که میگی🙄🙄🙄من یک مدت پاکسازی کردم دنیا تو دستم بود اجنه کیلو چنده 

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی