2410
2553
عنوان

اونایی که کرونا گرفتن میاین

206 بازدید | 36 پست

من 5 روز پیش علائمم مثل سرماخوردگی بود ابریزش گلو درد داشتم 2 روز خوب شدم ولی تو این دو روز همش سرفه میکنم و حتی نصف شب خیلیم احساس نفس تنگی دارم دیشب تو خواب انگار نفس نمیتونستم بکشم بچمم  امروز یکم ابریزش داشت یعنی کرونا دارم؟؟

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت .من عاشق ائمه هستم ۵ سال پیش نیمه شعبان ولی همه جا جشن بود و حس خوب فهمیدم باردارم و خدا بهم پسرمو داد بعد از بارداری خارج از رحم و با فقط یک لوله خدا معجزه کرد واسم و امام زمان بهم عیدی دادن حال‌ام روز مادر حضرت زهرا بهم عیدی دادن و فهمیدم دوباره باردارم وقتی که یک سال و نیم منتظر بودم و دکترا میگفتن با یه لوله شانس بارداری ۵۰ درصده خدا چیزیو بخواد میشه  فقط بنظرم رمزش اینه که ناشکر نباشی حتی تو بدترین شرایط وقتی اولین بارداریم تو حرم امام رضا فهمیدم ناموفقه صدبار به خودم گفتم فقط شکر کن و ناشکری هم حالتو بد میکنه و هم شرایط و سخت تر الان فقط خداراشکر میکنم و زندگیمو سپردم به خودش با اینکه مشکلاتم زیاده (میشه واسه سالم بودن نی نیم صلوات بفرستین  )

کرونا آبریزش بینی نداره

به نظرم سرماخوردی فقط

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ایشالا ک کرونا نیس منم علائم تورو داشتم بجز تنگی نفس

واسه بچم میترسم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت .من عاشق ائمه هستم ۵ سال پیش نیمه شعبان ولی همه جا جشن بود و حس خوب فهمیدم باردارم و خدا بهم پسرمو داد بعد از بارداری خارج از رحم و با فقط یک لوله خدا معجزه کرد واسم و امام زمان بهم عیدی دادن حال‌ام روز مادر حضرت زهرا بهم عیدی دادن و فهمیدم دوباره باردارم وقتی که یک سال و نیم منتظر بودم و دکترا میگفتن با یه لوله شانس بارداری ۵۰ درصده خدا چیزیو بخواد میشه  فقط بنظرم رمزش اینه که ناشکر نباشی حتی تو بدترین شرایط وقتی اولین بارداریم تو حرم امام رضا فهمیدم ناموفقه صدبار به خودم گفتم فقط شکر کن و ناشکری هم حالتو بد میکنه و هم شرایط و سخت تر الان فقط خداراشکر میکنم و زندگیمو سپردم به خودش با اینکه مشکلاتم زیاده (میشه واسه سالم بودن نی نیم صلوات بفرستین  )

منکه کرونا گرفتم، انشاالله خیر نبینن اومدن اذیتم کردن رفتن 😭😭 

اصلا ما بد!😤 مگه قبضش میاد دره خونه ی شما؟؟؟!! 😐.  همیشه گفتم 👑 سرمی تا بفهمی شاه کیه. ما خانوما تو ایران حقِ حرف زدن میخوایم برا حرف حق زدن. 
2714

عزیزم من همین علائم ولی با بدن درد و تب داشتم .رفتم دکتر. دکتر بهم گفت توی این وضهیت ما همه رو به جشم کرونایی میبینیم. من هم مشکوک به کرونا هستم. الان یه هفته است قرنطینه کردم خودم رو دارو و تقویتی هم دارم مصرف میکنم .الان بهترم خدا رو شکر

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بله به احتمال زیاد 

نگران نباش اگر خیلی احساس تنگی نفس میکنی حتما سی تی بده تا خدایی نکرده بدتر نشه اما نگران نباش نوع متوسطش هم عوارض داره که خوب میشی حتما

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

انشاا.. که نیست ولی خب بله ممکنه فعلا خودتونو قرنطینه کنین و دمنوشو سوپ بخورین و لبنیات مصرف نکنین اصلا

تو یکی دو روز اینده اگه علائمتون بیشتر شد برید دکتر ویزیت بشین و دارو مصرف کنین

ممکنه باشه ولی خفیف گرفتی

وااای😥سرفه و نفس تنگی امونمو بریده😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا علائم من آبریزش بینی و گلو درد ‌‌و عطسه بود ولی بعد اینکه فهمیدم کرونا دارم شروع شد 

جزء علائمش نیست

ممکنه تو موارد نادر باشه

الان سرماخوردگی و آنفولانزا و...میگن کرونا

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
کرونا آبریزش بینی نداره به نظرم سرماخوردی فقط

داره البته همه ندارن اما جزو علائمش هست

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2706