1874
2047
عنوان

اونایی که کرونا گرفتن میاین

196 بازدید | 36 پست

من 5 روز پیش علائمم مثل سرماخوردگی بود ابریزش گلو درد داشتم 2 روز خوب شدم ولی تو این دو روز همش سرفه میکنم و حتی نصف شب خیلیم احساس نفس تنگی دارم دیشب تو خواب انگار نفس نمیتونستم بکشم بچمم  امروز یکم ابریزش داشت یعنی کرونا دارم؟؟

طنااااز چه قشنگه چشمات 😎.   

کرونا آبریزش بینی نداره

به نظرم سرماخوردی فقط

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2032

منکه کرونا گرفتم، انشاالله خیر نبینن اومدن اذیتم کردن رفتن 😭😭 

اصلا ما بد!😤 مگه قبضش میاد دره خونه ی شما؟؟؟!! 😐.  همیشه گفتم 👑 سرمی تا بفهمی شاه کیه. ما خانوما تو ایران حقِ حرف زدن میخوایم برا حرف حق زدن. 

عزیزم من همین علائم ولی با بدن درد و تب داشتم .رفتم دکتر. دکتر بهم گفت توی این وضهیت ما همه رو به جشم کرونایی میبینیم. من هم مشکوک به کرونا هستم. الان یه هفته است قرنطینه کردم خودم رو دارو و تقویتی هم دارم مصرف میکنم .الان بهترم خدا رو شکر

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بله به احتمال زیاد 

نگران نباش اگر خیلی احساس تنگی نفس میکنی حتما سی تی بده تا خدایی نکرده بدتر نشه اما نگران نباش نوع متوسطش هم عوارض داره که خوب میشی حتما

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤یک وکیل 📝ساکن یک 🌴🌴🌴🌴جزیره ی کوچک❤🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶هر سوال حقوقی که داشتید در پست اخرم مرقوم کنید در اسرع وقت پاسخگوی شما هستم
2050

انشاا.. که نیست ولی خب بله ممکنه فعلا خودتونو قرنطینه کنین و دمنوشو سوپ بخورین و لبنیات مصرف نکنین اصلا

تو یکی دو روز اینده اگه علائمتون بیشتر شد برید دکتر ویزیت بشین و دارو مصرف کنین

چرا علائم من آبریزش بینی و گلو درد ‌‌و عطسه بود ولی بعد اینکه فهمیدم کرونا دارم شروع شد 

جزء علائمش نیست

ممکنه تو موارد نادر باشه

الان سرماخوردگی و آنفولانزا و...میگن کرونا

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
کرونا آبریزش بینی نداره به نظرم سرماخوردی فقط

داره البته همه ندارن اما جزو علائمش هست

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤یک وکیل 📝ساکن یک 🌴🌴🌴🌴جزیره ی کوچک❤🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶هر سوال حقوقی که داشتید در پست اخرم مرقوم کنید در اسرع وقت پاسخگوی شما هستم

عزیزم این روزا دیگه همه علائم مال کروناس 

نگران نباش مایعات بخور

من بچم 2 سالش بود گرفت هیچیش نشد 

اصلا نگران بچه نباش چون سیستم دفاعی قویه 

خودتونو تقویت بکن 

مایعات و سوپ ویتامین سی 

بله به احتمال زیاد  نگران نباش اگر خیلی احساس تنگی نفس میکنی حتما سی تی بده تا خدایی نکرده بدت ...

نفس تنگی نشونه اینه ریه درگیر شده؟😰انگار قفسه سینم سنگینه و نفسم از تو گلو بالا نمیاد

طنااااز چه قشنگه چشمات 😎.   
1718