2726

من بطور افتضاخ

بیز ترک قزدارن اعصابی یوخدو  ولی غیرتی چوخدو  خیلیمیخواامتعشق خاصم  اقاییم دنیامه  دخترترک شادو مهربونم عاشق والیبال وباشگاهم،تولجبازی وغرور زبون زد فامیل واطرافیانم،غرورموبراکسایی ک دوسشون دارم میزارم زمین اما کسایی ک حس خوب بهشون ندارم خدای غرورم..لجبازم چون اعتقاددارم کاریوک انجام میدم نیاز ب گفتنش نیس با دلیل ومنطق حرف میزنم همتونم دوس دارم برای خوشبختیم یه صلوات بفرستید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلییی بده😑 گاهی انقدر فکرا هجوم میارن سر درد و تنگی نفس میگیرم شما برای درمان کاری کردین؟

ن نمیدونم چیکارکنم

بیز ترک قزدارن اعصابی یوخدو  ولی غیرتی چوخدو  خیلیمیخواامتعشق خاصم  اقاییم دنیامه  دخترترک شادو مهربونم عاشق والیبال وباشگاهم،تولجبازی وغرور زبون زد فامیل واطرافیانم،غرورموبراکسایی ک دوسشون دارم میزارم زمین اما کسایی ک حس خوب بهشون ندارم خدای غرورم..لجبازم چون اعتقاددارم کاریوک انجام میدم نیاز ب گفتنش نیس با دلیل ومنطق حرف میزنم همتونم دوس دارم برای خوشبختیم یه صلوات بفرستید  
دارو درمانی و روان درمانی میتونه کمک کنه تا حدودی

شنیدم عوارض داره

منم معمولا دارم باید حرکات یوگا انجام بدی برو کلاس یوگا از دارو بهتره بنظرم یا فرادرمانگر هم خوبه ،چون فکرت باید اروم‌ کنی تا به ارامش برسی 

پسرگلم ،توزیباترین وخاص ترین هدیه خدا واسه منوبابایی هستی 🌙🌙خدا جونم شکرت
شنیدم عوارض داره

من خودم الان دو هفته هست دارو میخورم عوارض خاصی نداشته حتی خواب آورم نبوده...

حالا البته تو مسئله خواب باز بستگی به بدن خودتون داره که چطور اثر کنه ولی عوارض آنچنانی که فکر میکنید اصلا 

آرزوها بی اندازه بی رحمند🌙
من خودم الان دو هفته هست دارو میخورم عوارض خاصی نداشته حتی خواب آورم نبوده... حالا البته تو مسئله خ ...

بایدحتما برم ممنون

من برای اضطراب و افسردگیم رفتم روان درمانی خیلی خپب یود 

رویکردی که انتخاب میکنی هم مهمه کار روانشناسم مهمه

من از روانشناسم خیلی راضی ام خواستی بهم پیام بده بهت معرفیش میکنم ازش وقت بگیر

راستی دارو چی میخوری؟ 

من برای اضطراب و افسردگیم رفتم روان درمانی خیلی خپب یود  رویکردی که انتخاب میکنی هم مهمه کار ر ...

ممنون من روانپزشکم روانکاو هم هستن جلسات روان درمانیمو پیش خودشون میرم

ونلافاکسین

ممنون من روانپزشکم روانکاو هم هستن جلسات روان درمانیمو پیش خودشون میرم ونلافاکسین

خیلی خوبه ادامه بده انشالله وسواست برطرف میشه

من خواهر شوهرم توی چهار ماه وسواس شستشوش بطور کامل رفت کنار 

روانکاوی یخورده طولانی مدت تره اما اثر گذاره

خیلی خوبه ادامه بده انشالله وسواست برطرف میشه من خواهر شوهرم توی چهار ماه وسواس شستشوش بطور کامل رف ...

چه خوب

آره روان درمانی تاثیرش از دارو درمانی هم بیشتره

2706