2737
2739
عنوان

در ماه چند بار میرین خونه پدرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 73 پست
واه چ آدمیه مثلا خواهرزادشی ...مدارا کن باهاش چاره ای نیست دیکه کم کم وامتونو کمتر کنید تا منتش نباش ...

تو این گرونی

فک‌کنم همیشه منتش رو سرمون باشه.

وگرنه کسی نیست ضامن بشه جز این. حالا خوبه اول قسط اینو میدیم که بحث راه نندازه.

ازدواج با فامیل اشتباهه

تو رو خدا دعا کن  خونه بخریم😍😎
خب پایین وضعیت نوشته مثلا ۲۰ نفر دیدن اسماشونم هس ولی پدرشوهرم آنلاینه روز پدر رو رو واتساپ کردم با ...

واتساپو میگی یااینستا؟؟

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من نامزدم وتک عروس دوس دارن زیادبرم خونشون 

ولی انصافادوبرابرمن خوبن وباحرمتن

بنظرم دست خودمونه بازحمت پسربزرگ کردن مراقبش بودن تاسالم دربیادوالان پسرشون عشق ماست بایددستشونوببوسیم 

نمیدونم من جاری ندارم این طورفکر میکنم.جاری داشته باشی  قطعاوضیت فرق می کنه ولی یاجاریتاتون مثل خواهرباشین هم برای خودتون خوبه هم خانواده ی همسرحرمت تونومی گیره

من نامزدم وتک عروس دوس دارن زیادبرم خونشون  ولی انصافادوبرابرمن خوبن وباحرمتن بنظرم دست خودمو ...

تونامزدی ک خودشونو نشون نمیدن. حتی سالای اول ازدواجم خیلی خوب بودن

بعدش خودشون رو میکنن.

واسه شما زوده که اخم کنن بذار بری سر زندگی و پنج شش سال بگذره. 

شاید واسه شما تغییر نکردن خدا رو چه دیدی.

2738
تونامزدی ک خودشونو نشون نمیدن. حتی سالای اول ازدواجم خیلی خوب بودن بعدش خودشون رو میکنن. واسه شما ...

بله درست فرمایش می کنیدبانو

ولی حرمت شونونگیریم ازچشم شوهرمیافتیم اوناپدرومادرشوهرهستن دیگه خیروصلاح پسرشونومی خوان 

من خودم که فکرمیکنم منم درآینده پسردارشم عروسمم برخوردش میشه همون برخوردی که بامادرشوهرداشتم رواجرامیکنه

ازدواج فامیلی رومن دیگه نمیدونم

واتساپ. اینستا که میگن استوری

چه جالب.واتساپ رونمیدونستم که میشه فهمید کیا دیدن وضعیت رو

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
بله درست فرمایش می کنیدبانو ولی حرمت شونونگیریم ازچشم شوهرمیافتیم اوناپدرومادرشوهرهستن دیگه خیروصلا ...

یه مدت که گذشت پرتوقع میشن

وگرنه من بی حرمتی بهشون نکردم. بعضیا بدذاتن یهو رو میکنن

البته همه مثل هم‌نیستن

واقعا میگی؟ یعنی وضعیت نگذاشتی تابحال ؟ منظورم همون استوریه ها

استوری گذاشتم تواینستا ومیدونم که چطور میشه فهمید کیا دیدن استوری رو. اماواتساپو نمیدونم چطور میشه فهمید کیا دیدن وضعیت رو.