2737
2734
عنوان

میخوام جدا بشم

178 بازدید | 19 پست

من یه نفرو خیلی دوس دارم یه ساله با همیم همش حس میکنم خیلی ازمن سرتره دوسش دارم ولی نمیتونم بااین حس کنار بیام هروقت به هر بهانه ای خواستم جدا بشم نشده چیکار کنم خودش بره؟ 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
چرا اخه اگ دوستت داره بمون که فقط بى محلى

دوسم داره ولی من در حدش نیستم از هر لحاظی دوس دارم بره 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینجوری به خودت فاز منفی نده 

من خیلیارو دیدم مردای فوق العاده خدش قیافه و خوش استایل 

خانومشون معمولی و یا از خودشون پایین تره 

ولی کلی هم زنشونو دوست دارن

امیدوار باش 

همه چیز ظاهر نیس 

شاید تو سیرتت خیلی زیباس و اون دوست داره

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
اعتماد به نفس نداری  هیچکس از کسی برتری نداره اینم تخیل ذهن آدماس وقتی همدیکه رو دوست دارین چر ...

اعتماد به نفس ندارم کلا واسه همین میخوام بره 😔

اینجوری به خودت فاز منفی نده  من خیلیارو دیدم مردای فوق العاده خدش قیافه و خوش استایل  خ ...

از نظر ظاهر من بالاترم ولی اون شرایط خانوادش بهتره همین سرکوبم میکنه واقعا دوس دارم بره چون فقط حس دلسوزی نسبت به خودم دارم 

اعتماد به نفس ندارم کلا واسه همین میخوام بره 😔

فقط نیاز به تمرین و تکرار مکرر داری تا اعتماد به نفستو تقویت کنی 

👌اول درست فکر کن تصمیم بگیر ببین میتونی فراموشش کنی اگه رفت 

بعد راهکار زیاد هست بتونی کاری کنه بره

این روزها برای بیقراری دلم [و تواصوالبصر ]میخوانم🌹❤
2738
از نظر ظاهر من بالاترم ولی اون شرایط خانوادش بهتره همین سرکوبم میکنه واقعا دوس دارم بره چون فقط حس د ...

بازم اینجور فکر نکن 

شاید خدا این آدم رو در مسیرت قرار داده که پیشرفت کنی 

خواهشا منطقی باش 

مهم خود آدمه نه خونواده 

باور کن مهم اینه که میخوادت 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
از نظر ظاهر من بالاترم ولی اون شرایط خانوادش بهتره همین سرکوبم میکنه واقعا دوس دارم بره چون فقط حس د ...

دیوونه 

اینم شد دلیل 

بعدشم تا وارد خانوادشون نشدی این احساس رو نداشته باش 

ظاهر و باطن آدما با هم فرق داره

فقط نیاز به تمرین و تکرار مکرر داری تا اعتماد به نفستو تقویت کنی   👌اول درست فکر کن تصمی ...

دیگه جوابشو نمیدم

دیوونه  اینم شد دلیل  بعدشم تا وارد خانوادشون نشدی این احساس رو نداشته باش  ظاهر و ...

نمیتونم کنار بیام بااین قضیه اذیتم میکنه هر ثانیه 

بازم اینجور فکر نکن  شاید خدا این آدم رو در مسیرت قرار داده که پیشرفت کنی  خواهشا منطقی ...

فقط خودش مهم نیست من مطمئنم خانوادش اجازه نمیدن ما باهم ازدواج کنیم 

2706