2726
عنوان

چرا فک میکنن من پسرم😐😐

395 بازدید | 48 پست

تو تلگرام خیلی بهم.میگن

برا مشاوره پوست و مو داشتم صحبت میکردم  زنه گفت شما آقا هستی؟

سنت زیر۱۹هست؟😐😐😐

خیلی یجوری شدم

به زنه گفتم بعله ۳سالمه نقاشیمو هم فرستادم نقاشی نقاشی 😐

اصن یه وعضی😐😂

دعوامون شد

چرا همه فک میکنن من پسرم

یا سنم زیر ۱۸هست؟😐😐😐

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چون هستی و بیزحمت برو بیرون از سایت

😐😐😐😐😐جان؟

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               

منم فک کردم پسرید حروف اول اسم کاربریتونو دیدم اولش فک کردم نوشتید ساسان  

فال حافظ زدنت از پی دلتنگی کیست؟***   من که هر لحظه به یاد تو و دلتنگ تو ام _><_   هر ستاره یه نشان از غم و دلتنگی من***    آسمان را بفرستم که بدانی همه جا یاد تو ام؟
مگه نیستی؟😬

نه والا😐💔💔

منم فک کردم پسرید حروف اول اسم کاربریتونو دیدم اولش فک کردم نوشتید ساسان    

😂💔💔

چجوریه تیپت؟🤔

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
چجوریه تیپت؟🤔

تیپم چیه عزیز😂😂😂

وقتی چت میکنم میگن😐😂

از کجا فهمیدی؟🤔🤔🤔 ریشاش معلومه؟

برا طنز گفته و با استارتر شوخی کرده که مردی و از سایت برو بیرون ولی شکلک نزاشته

امضام هم بخونین

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
2706