2737
2734

کار مهمی در پیش داشتند و همه مطمئن بودند که یک کسی این کار را به انجام می رساند، هرکسی می توانست این کار را بکند ولی هیچ کس اینکار را نکرد. یک کسی عصبانی شد چرا که این کار کار همه کس بود اما هیچ کس متوجه نبود که همه کس این کار را نخواهد کرد.

سرانجام داستان این طوری شد هرکسی، یک کسی را سرزنش کرد که چرا هیچ کس کاری را نکرد که همه کس می توانست انجام بدهد!!؟

حالا ما جزء کدامش هستیم؟

من جزو خنگاشونم که نفهمیدم چی شد...😑💔

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنونم ببخشید این متنها خیلی خوبن میشه منبعشو معرفی کنید

یه مقداری از متن ها برای خودمه و تعداد زیادشون هم جمع اوری میکنم از کانال مختلفی که در تلگرام هستم

2738
من همه رو میخوام 😕اسم کانال تلگرامم بگید ممنون میشم

بهترینشون مخفیگاه و کمپین مبارزه با بیشعوری است...البته بازم عرض میکنم بعضیاش از این منابع هستن و بعضی دیگر از کتابهایی است که میخونم و مطالبی که خوشم میاد رو یادداشت میکنم

بهترینشون مخفیگاه و کمپین مبارزه با بیشعوری است...البته بازم عرض میکنم بعضیاش از این منابع هستن و بع ...

مرسی حتما عضو میشم ...خیلیاشون تلنگرن ..کاش منم یه مجموعه مدون داشتم ...من فقط میخونم ولذت میبرم 

مرسی حتما عضو میشم ...خیلیاشون تلنگرن ..کاش منم یه مجموعه مدون داشتم ...من فقط میخونم ولذت میبرم&nbs ...

خوشحالم که مورد توجهتون قرار گرفته...برقرار باشین همیشه

من جزو خنگاشونم که نفهمیدم چی شد...😑💔

عزیییییییییییییییییییییزم😂

استارتر عالی بود👌

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
عزیییییییییییییییییییییزم😂 استارتر عالی بود👌

بخدا چند بار خوندم نفهمیدم داستان از چه قراره🥴💔😂

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
بخدا چند بار خوندم نفهمیدم داستان از چه قراره🥴💔😂

الان متوجه شدی؟😊

باید مسئولیت کارامون رو به عهده بگیریم، گردن همدیگه نندازیم و...

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2706