2737
2734
بخدا حسم انقدر بده 🙁 خخ اره تو زرنگی میدونم 😆

اوخى😣

تحمل كن ميگذره

چقد مونده؟

بشين روز شمارى كن فقط😅كع بسلامتى تموم شه

زرنگيم سرمو بخوره  

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم نصف صورت بزارم؟

وای قلبم🤪

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
برای چی گلم؟ 

خيلى باحال بود اخه شوكه شدم

اين حجم از شباهت😳

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
اوخى😣 تحمل كن ميگذره چقد مونده؟ بشين روز شمارى كن فقط😅كع بسلامتى تموم شه زرنگيم سرمو بخوره &nb ...

۳ ماه از روز اول میدونم واس همین دیر میگزره 😑

هستی نگو ن 😅

تاپیک زدم یکی درخواس داد گقت چقدر چرت بعد لغو کرد هنوز تو کف حرفشم 😕مردم رد دادن 😐فکرمو درگیر کرده 

2738
انگار حمیرارو گذاشتن زیر کاربن از روش با تریلی رد شدن 

عزیزم خط چشم انکادر شده باشه و باریک و رنگ  رز لایت تر هم زیبا تره هم کم سن تر نشون میده و به د ...

رز لایت چی چی باز؟

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍
خو اخه نصف؟

نه کاملم میذاره😁

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
۳ ماه از روز اول میدونم واس همین دیر میگزره 😑 هستی نگو ن 😅 تاپیک زدم یکی درخواس داد گقت چقدر چرت ...

گوووگولى هنوز خيلى مونده كع😄

😳ملت رد دادن🤣

2706