2733
2734

من و شوهرم با هم دیگه تلگرام و واتساپ و اینستا و اینا رو پاک کردیم و نداریم حوصله دردسر نداشتیم بینمون بحث میشد و خلاصه اصلا تصمیم گرفتیم نداشته باشیم 

بعد بابام امشب میگفت هر کی اینا رو نداره یا گوشی ساده داره یا این برنامه ها رو نداره به روز نیست و عقب موندست اینا تکنولوژیه

منم گفتم نظرتو تحمیل نکن خب خیلیا وقتشو ندارن یا علاقه ندارن یا نیازی ندارن 

میگفت نه اینا پیشرفته تکنولوژیه 

آخه کجاش تکنولوژیه مثلا اینستا اه کجاش پیشرفته به‌ش گفتم خیلی از اساتید دانشگاه گوشی ساده دارن و اصلا در قید و بند گوشی مجهز و اینا نیستن میگفت نه هر کی گوشیش به روز نباشه عقب افتادست. اه. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی ببخشید ولی حس میکنم بابات تازه بدوران رسیده است لطفا برو سرچ اینستاشوچگن. بعد بهش بگو معنی عقب تکنولوژی رم فهمیدیم

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
خیلی ببخشید ولی حس میکنم بابات تازه بدوران رسیده است لطفا برو سرچ اینستاشوچگن. بعد بهش بگو معنی عقب ...

نه موافقم بخصوص که میخواد نظرشو تحمیل کنه بهش میگم پس اون استاد دانشگاهی که دکتری داره و گوشیش سادست عقب موتذست؟ نه دقتی نداره که بخواد با گوشی هدر بده. 

2738
خب نظرشو گفته..... بنظره منم ادم نداشته باشه بهتره...منو وهرمم نداریم....شوهرم ک گوشیم نداره ی نوکی ...

آره خب نداریم راحت تریم اگه آروم د در حد یه نظر میگفت َوری نبود خیلی بد مطرح کرد و به بدی گفت هر کس نداره عقب افتادست خب خیلی زشت بود توهین به منو شوهرم ما داشتیم صلاح دیدیم پاک کنیم حالا شدیم عقب مونده مهران مدیری هم گفت ما فکر می‌کنیم اینا تکنولوژیه پیشرفته ولی ضربه های بزرگی به ما رد فضای مجازی. به جای این سرگرمی ها آدم فیلم ببینه مطالعه کنه. بابام فقط تو اینستا ست. 

اینکه پیشرفت تکنولوژی هس ک توش شکی نیس ، و اگر انسان درست ازش استفاده کنه هم واقعا به اگاهی و پیشرفتش کمک میکنه .

ولی اینکه نداشته باشه عقب موندس و.. واقعا خیلی حرف بی منطقیه.

2706