2733
2739
عنوان

وای خدایاتوبه مرگ مرگ

| مشاهده متن کامل بحث + 1350 بازدید | 56 پست
ما تو خونمون طلاهامونو دزدیدن😄

چطوری اونوقت دزد و فهمیدین کیه؟

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خونه بابام اینا طرف اومده ریلکس چراغ روشن حیاطو خاموش کرده در اورده رفته خواهرمم بیدار بود ولی صداش ...

چ خاهرشجاعی

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)
2738
چطوری اونوقت دزد و فهمیدین کیه؟

نفهمیدیم

هر چند فقط ی نفر میدونس اما گناه گردن نمیگیریم 

شاید الان نزدیک 70میلیون یا بیشتر میشد طلاهامون

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

خانومه چندتا گیره بچگونه دزدید ولی صاحب مغازه مچش گرفت و خیلیم باهاش بد برخورد کرد ، واقعا گیره؟ نتونستم درک کنم

💎تحسین از آن زنانیست که اندام هایشان آن ها را تعریف نکرده اند و برای عمیقتر شناختن ماهیتشان به عنوان یک فرد تلاش می کنند نه یک جنس💎
النگوی دخترمو تو خیابون از دستش دراوردن .ماشینمونو دزدیدن.

من پارسال رفتم بیرون اومدم بخداقسم همه لباس زیراموبافیلم عروسیمون بای دست کت وشلوارم دزدیدن  

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)
نفهمیدیم هر چند فقط ی نفر میدونس اما گناه گردن نمیگیریم  شاید الان نزدیک 70میلیون یا بیشتر می ...

واااای  

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈
2706