2737
2734
عنوان

۱۶ سالمه چیکار کنم باهاش🙄😑🥱😤

833 بازدید | 41 پست

سلام 

من ۱۶‌ سالمه یه دوست دارم تقریبا همسن خودمه 

خیلییییی حررررف میزنه و واقعا وقتم و میگیره چجوری رابطم و باهاش کم کنم ببخشید اما از این ادماست که اصطلاحا میگن طرف چتره 

چند بار تلفن کرد خیلیییی حرررف زددد و هرچی مامانم صدام میکرد اصلا به روی خودش نمیورد و باز حرف میزد اونم فقط حرفای چرت و پرت حتی یه بار قبل برداشتن تلفن به مامانم گفتم وسط حرفا بلند بگو بابات زنگ زد تا یه ربع دیگه میاد بریم فلان جا اما بازم به روی خودش نمیورد و حرف میزد حتما باید خودت بگی کار دارم جواب نمیدیم ده بار زنگ میزنه 

منم وقتی دیدم اینجوریه دیگه جواب تلفنش نمیدم یه بار زنگ زد از پسرعموش گفت بیشتر از دوساااعت واقعا گوشم داشت وز وز میکرد احساس میکنم کل حرفاشم دروغه 

مدارس مجازی شده و درس خوندن کل وقتمو میگیره و اینم یا پی ام میده یا رو بدم و هم زمان با خودش انلاین باشم سریع زنگ میزنه بیشتر وقتاهم تصویری 

اصلا ازش خوشم نمیاد هرچی بی محلی میکنم ول نمیکنه حتی یه بار تماس و روش قطع کردم باز زنگ میزنه و پیام میده 

از چتاش با پسر عموش اسکرین شات میده مثلا ۱۰ یا ۲۰ تا عکس یهو میفرسته تازه بعدشم نظر میخواد 

واااقعا کلافم کرده چند بارم باهاش تند حرف زدم که وقت ندارم و درس دارم و.... ولی بهش بر نمیخوره😤😫چجوری برخورد کنم با این ادم سمج؟!!!

من شادم و همیشه لبخند میزنم😊🤗عااشق زندگی و رشتم هستم😍برای رسیدن به اهدافم سر سختانه میجنگم و هیچ وقت پا پس نمیکشم💪عاشق کتاب خوندن هستم🥰عاشق زبان انگلیسی هستم🤩من تو تاریخ 1402/5/18 به همههه آرزوهام رسیدممم🥳

پس خیلی ریلکس و مستقسم بهش بگو 

نیاز دارم ی مدت باهم در ارتباط نباشیم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای منم همین اتفاق میوفته گاهی اوقات

انلاینم پیام میده دیر سین میکنم یا اف میشم

یا انم کلا جواب نمیدم خودش متوجه میشه کمتر پیام میده

یا فکر کن دو سطر مینویسه در جواب مثلا میگم سلام ن سلام باشه😎🤣

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 
2728
پس خیلی ریلکس و مستقسم بهش بگو  نیاز دارم ی مدت باهم در ارتباط نباشیم

اخه تو محل مادربزرگم میشینن میبینمش چشم تو چشم میشیم بعد پدرش هم با پدرم دوسته 

سخته برام نمیتونم اینجوری بگم 🤕🤕🤕

من شادم و همیشه لبخند میزنم😊🤗عااشق زندگی و رشتم هستم😍برای رسیدن به اهدافم سر سختانه میجنگم و هیچ وقت پا پس نمیکشم💪عاشق کتاب خوندن هستم🥰عاشق زبان انگلیسی هستم🤩من تو تاریخ 1402/5/18 به همههه آرزوهام رسیدممم🥳
2738

متاسفانه من راه حل پیدا نکردم دوست خودم هربار که زنگ میزنه یا مجبور میشم زنگ بزنم دقیقا یک ساعت از دوست پسرش تعریف میکنه مجبورم ماهی ۲۰ هزار تومن فقط پول شارژ بدم نمیخوامم دلش بشکنه😥

💎تحسین از آن زنانیست که اندام هایشان آن ها را تعریف نکرده اند و برای عمیقتر شناختن ماهیتشان به عنوان یک فرد تلاش می کنند نه یک جنس💎
بلاکش کن تمام

نمیخوام مستقیم و با بی احترامی قطع رابطه کنم اصلا تو اخلاقم نیست هر کاری کنم نمیتونم🤕

اخه تو محل مادربزرگم میشینن میبینمش چشم تو چشم میشیم بعد پدرش هم با پدرم دوسته  سخته برام نمیت ...

خب عزیز من 

جز این راهی نداری ک

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706