2737
2734

دخترم۴۰روزه شه.چهار زانو نشسته بودم دخترم دمر گذاشته بودم رو پام میزدم پشتش تا آروم بشه یه لحظه اومدم ببینم پوشکش پره یا نه ولش نگهش نداشتم با سر خورد زمین سمت  راست سرش. کلایه وجب ارتفاع رو موکت افتاد.بعدش خیلی گریه کردشیرش دادم آروم شد.بالا نیاورد.حدودانیم ساعت بعد خواستیم برای اولین بار بهش شیر خشک بدیم ۱۰۰میلی لیترخورد.شیر خشک تریوینتال .بعدش خوابیدیه ربع بعد هرچی خورده بودرو بالا آورد.بی حال شد همونجا خوابید.یه ساعت بعد بیدار شد گریه کرد شیرش دادم باز خوابید.هنه چی طبیعی بود.اما ۳ساعت بعد زمین‌خوردنش وشیر خشک خوردنش.بدتش کلا سرخ شد دست وپاشم سرد وآبی مانند.بردیمش بیمارستان گفتن با سر زمین‌خوردنش مشکلی نداره.احتمالا به شیر خشک حستسیت داره که سرخ شده.حالا نمیدونم چیکار کنم.چرا دست وپاش سرده چرا رنگ‌و روش سرخه یعنی حساسیت به شیر خشک داره.😭😭😭😢

خدایا خودت نینیمونو حفظ کن.خیلی سختی میکشم براش.اللهم صل علی محمدوآل محمد.وعجل فرجهم.

تا حالا بهش ازون شیر خشک نداده بودی؟ 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم عزیزم ولی باز ببرش اگه حالش بده خدابزرگه نترس

نه حال عمومیش خوبه همه رفلاکساش طبیعیه

خدایا خودت نینیمونو حفظ کن.خیلی سختی میکشم براش.اللهم صل علی محمدوآل محمد.وعجل فرجهم.
2738

آره از شیرخشکه 

نگران نباش

سعی کن شیر خودت رو بیشتر بدی  بهترین داروی بچه هاست . 

دکتر پسرم میگفت این شیرخشکا چینی هستن و توش سرامیک داره 

شیر مادر بدین

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

حساسیت داشته احتمالا

شیرخشکشو بزار دکتر تجویز کنه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2706