2737
2734

اقا من تو یه کانالی بودم که اینارو نوشته بود : 

👻-| دیدن خواب های وحشتناک و تکرار خواب ها و دیدن روح و اجنه  در خواب با تکان نخوردن دست و پا و بدن، بعد بیداری در نیمه های شب از علایم وجود جن در خانه میباشد!

⁦⚰️⁩ - بعضی وقتایی که تنهایین، صداهایی میشنوین که شمارو میترسونه!

این یه نوع هشداره از طرف موجودات دیگه که یعنی ما اینجاییم  :")

اگه میخواین زودتر دور بشن به کار خودتون ادامه بدین و خیلی عادی باشین، نرین سراغ صداها !!

اینجوری بهشون نشون میدین که دنبالشونین و دارین اونارو به دیدار دعوت میکنین🌚

-×|🧯 اگر بوی آتیش حس کردی

در صورتی که هیچ چیزی نمیسوزه

دلیلش اینه که تو اون مکانی که هستی

روحهای زیادی وجود داره . . . !🌚

⚱| ناپدید شدن وسایل

اونا جا به جایی وسایل رو دوست دارن و ممکنه بعضی از وسایل شما مانند تلفن همراهتونو چند ساعتی از شما قرض گرفته و دوباره سر جایه قبلی قرار بدن.

اگه دیدین که تلفن همراهتون سر جایه قبلیش نیست و بعد از چند ساعت دوباره چک کردن همونجا، بود شما باید نگران شید.

این اتفاقایی که از اون کانال کپی کردم خیلیییی برای من میفته . بنظرتون خونمون مشکلی داره؟؟؟؟ 

من همیشه خودمو میزدم به اون راه😶😶😶 

برا منم میوفته حتی بیشتر خیلی پیگیرش نباش

پیگیر نبودم چندین ساله این اتفاقا میفته امشب تو اون کاناله دیدم یکم ترسیدم 

البته قبلنم احتمال میدادم یه خبرایی باشه ولی خودمو میزدم به نفهمیدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پیگیر نبودم چندین ساله این اتفاقا میفته امشب تو اون کاناله دیدم یکم ترسیدم  البته قبلنم احتمال ...

من ی بار دنبال هندزفریم بود رفتم از کشو بردارم نبود همه خونه رو گشتم نبوددد بعد فردا رفتم تو کشو سر جاش بود😓😓😓

2738

مطلب جالبی بود، مرسی عزیزم

بعضی وقتا احساس میکنم تو خونمون حضور دارن، دیگه نمیدونم از روی ترس از اونا هست که توهم میزنم یا احساسم درسته

منم کم و بیش برام اتفاق میافته مخصوصا قسمت خواب که نوشتی

در رابطه با بوی آتیش اتفاقا چند روز پیش از ظهر تا شب تو خونه بوی آتیش نه ولی بویی شبیه سوختگی چیزی میومد با شوهرم همه جای خونه رو بو کشیدیم ببینم شاید از وسایل برقی باشه که اتصالی کرده و بو میده ولی چیزی دستگیرمون نشد

بو خود به خود شب از بین رفت، برام عجیب بود

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
مطلب جالبی بود، مرسی عزیزم بعضی وقتا احساس میکنم تو خونمون حضور دارن، دیگه نمیدونم از روی ترس از او ...

واسه ما خیلییی اینجوری میشه هم بوی باروت هم سیم سوخته هم بوی اتیش چوب مخصوصا تو روزای بارونی 

بگو

خونه ما آپارتمان تک واحدی هستیم بعضی شب ها نصفه شب آسانسور خالی میاد رو واحد ما ی بارم از چشمی نگاه کردم کسی نیست حتی گوش کردم ببینم همسایه نیست ولی همه جا ساکت بود میترسمم😲😓😓

واسه ما خیلییی اینجوری میشه هم بوی باروت هم سیم سوخته هم بوی اتیش چوب مخصوصا تو روزای بارونی 

واقعا عجیب و ترسناکه وقتی آدم میگرده و منشا بو رو پیدا نمیکنه

من بعضی وقتا احساس میکنم چیزی از گوشه چشمم رد شد(نمیدونم منظورم رو متوجه میشید یا ن نه) برای شماهم اتفاق افتاده؟ 

دیروزم پیانو اسباب بازی دخترم که باتری میخوره رو زمین بود به صورت برعکس افتاده بود یهو شروع کرد به صدا دادن گفتم شاید چون برعکس افتاده به کلیداش فشار اومده صدا داده. قطع شد دوباره صدا داد، برش گردوندم دیگه صدا نداد 

به حدی ترسیدم که نگو فکرم رفت سمت از ما بهترون منتظرم بودم اگه باز صدا بده دخترمو بردارم از خونه برم بیرون تا شوهرم بیاد😁

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
خونه ما آپارتمان تک واحدی هستیم بعضی شب ها نصفه شب آسانسور خالی میاد رو واحد ما ی بارم از چشمی نگاه ...

حق داری، ترسم داره

حق داری، ترسم داره

نمیدونم جریان چیه اگه نقص فنی باشه ک روز هم باید باشه ولی فقط نصفه شب اتفاق میفته .خونمون هم نوسازه کلا از اول عروسی اینجا بودیم الان یکی دو ساله اینطوری شده 😓

2706