2733
2734
عنوان

باورتون میشه من از سال

328 بازدید | 22 پست

از سال ۹۳ تا ۹۶ خواننده خاموش نینی سایت بودم. ۳ سال طول کشید تا نینی سایت ایمیل تایید عضویت منو بفرسته برام😂 کلا پیر شدیم تو این نینی سایت ولی الحق کار آدم راه میفته تا یه سوال دارم اینجا به دوستان زحمت میدم سیم سوت جواب سوالت کف دستت‌ میزارن😁 حالا لطف کنید چنتا رمان باحال ایرانی معرفی کنید بخونم دعاتون کنم. حوصلم پوکیده🌹

برا96

چقدم عالی 

کاربرای قدیمی خیل خوبن

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رمان از خیانت تا عشق یک و دو 

خیلی قلمش عالیع و ابکی نیست

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

من ۲ سال خواستم بیام اما اصلا نمیشد تا اینکه یکهو درست شد اومدم . قبل ار عضورتم فقط میخوندم 

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 

با سقوط دستهای ما خیلی سبک متفاوتی داره تقریبا همه رمان خوبایی که میشناختمو از چشمم انداخت خیلی واقعی و باورپذیره

اکثر رمانای زینب ایلخانی خوبن البته

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2706