2726
عنوان

ژن دوقلویی وچشم رنگی

1050 بازدید | 74 پست

تاپیک چشم رنگی منوبه فکرفروبرد. اگه خانم از طرف مادربزرگا وخاله وعمه ها ژن دوقلوزایی وچشم رنگی داشته باشه ممکنه دراینده هم صاحب وقلوبشه هم بچه چشم رنگی؟ چنددرصد ممکنه؟ 

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی کم😐من تو کل فامیل فقط ی خاله چش سبز دارم اصا ملوم نی ب کی رفه

خوش شانسه واقعی😍😍😂😂😂

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2728

من مادربزرگم دوقلو داشته ک مامانم و داییم بوده ایا منم احتمال دوقلو شدن داره بچم?

انشالله به زودی زود در این مکان تیکر بارداری نصب میشود.....خدایا من ب بهت ایمان دارم ناامیدم نکن....

من بابام. دو قلو هست 

عمم هم دوقلو داشته

منم زن پسر همین عمم شدم که دوقلو. داشته

به نظرتون میشه که بچه من دو قلو بشه

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
خیلی کم😐من تو کل فامیل فقط ی خاله چش سبز دارم اصا ملوم نی ب کی رفه

من و داداشمم تنها چشم رنگیای فامیلیم، تازه قبل به دنیا اومدن برادرم به من میگفتن بیمارستان جابه جا شدی،خارجکی هستی😂

🔥I ain't waitin and wishin...oh i got that ambition🔥

چشم رنگی به ژن پدر بچه هم ربط داره 

ولی دوقلو زایی به ژن زن و مادر و مادر بزرگ و خاله اقوام مادری با جنسیت مونث ربط داره یعنی مادر و مادربزرگ و خاله ها فقط 

عمه نه چون فامیل پدری هست 

من مامان بزرگم دوقلو اورده وچشم رنگی بوده هییییییییییچ کدوم از بچه هاش چه دختر چه پسر نه دوقلو اوردن نه چشم رنگی شدن ..

ولی مامان بزرگ بابام چشم رنگی بوده بابامم چشم رنگیه از تو خانوادمون خم فقط من چشم رنگی شدم بقیه فقط مو طلایی شدن چشم رنگیش فقط به من رسید البته مامانمم موهاش طلایی بوده و بی تاثیر نیست ..ولی دخترم چشم رنگی نیست وشبیه باباشه چشماش

مامان بزرگم دوقلو بودن بابا بزرگمم دوقلو بودن بعد عموهام دوقلو 

پسر یکی از عموهام هم دوقلو بعد نوشونم دوقلو هستن دیگه نداریم

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
2706