2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من که انگار بچه سرراهیم. هرچی فحشه به من میده هرچی تقصیره گردن من میندازه. یه بار تا حالا قربون صدقم نرفته. یبار منو درست نبرده دکتر صورتم داااغونه. خیلی بی محبته ازش بدم میاد 

گروه قرمز/قد:۱۶۰- وزن اولیه:۸۸- هدف اول:80-هدف دوم:۷۵-هدف سوم:70-هدف چهارم:۶۴❤
ینی چیکار میکنه

عموم فوت کرده 

زن عموم دخترشو اذیت میکنه 

حمایتش نمیکنه

بیچاره دختر عموم افسرده شده مریضه همش

به زور میخواد دختر کوچیک رو شوهر بده

دلم میسوزه واسش

نامادریه مگه میشه مادر باشه ومهر مادری نداشته باشی

بله میشه یکیشو خودمم دارم

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 
2738

اره منو مامانم اصلا باهم راه نماییم... اخلاقمون نقطه مقابل همه... منم 19 سالگی ازدواج کردم چون نمیتونستم دیگه اونجا رو. تحمل کنم... برام تو خرج کردن سنگ تموم میزاره ولی اخلاقش با اخلتق من نقطه مخالف هم هستن

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
اره منو مامانم اصلا باهم راه نماییم... اخلاقمون نقطه مقابل همه... منم 19 سالگی ازدواج کردم چون نمیتو ...

خب زن عموی من به خاطر پول بچش رو به زور میخواد شوهر بده 

دختره رو عصری انداخته بیرون الان خونه ماست

بهش گفته یا بمیر یا نیا خونه یا ازدواج کن

2706