2737
2734
عنوان

بالاخره طلاق خوبه یا خوب نیست

907 بازدید | 117 پست

من در شرف طلاقم.. طلاق مون صددرصده.یه دختر 1 سال و نیمه دارم. مدام تاپیک های مربوط به جدایی رو دنبال میکنم ولی واقعا به نتیجه نمیرسم که واقعا به گفته بعضیا با طلاق دیگه آدم رنگ آرامش نمیبینه یا نه شاید اتفاقات بهتری در انتظارت باشه نه صرفا با ازدواج به طور کلی میگم

طلاق مگ خوبم هست؟کی ک از پاشیدن زندیگ راضی باش 

اما ی جاهایی نیازع میدونی 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اينا بستگي به خودت داره 

طلاق من يكي از تاثير گذارترين اتفاقاي زندگيم بود كه ديذم رو به همه چي عوض كرد 

خوشحالم از انتخابم و تولد دوباره ام شده

گاهي تنها راه نجات دست كشيدن از ادم ها و انتخاب هاي اشتباهه 

از يه جايي بايد دور باطل رو قطع كرد وگرنه به خودت مياي ميبيني تلف شدي 

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2738

نسبیه...ی وقتایی شرایط زندگی طوریه ک تنها راه طلاقه

مــــن ســرم گــم گــناه اســت ســرم داد بــزن                   سینــه ات سخــت به تنـگ آمــده فــریـاد بـزن                      جــمعه هــایی کـه نـبودی بـه تـفـریـح زدیــم                       مــا همـه در غــم هجـــران تــو تسبیــح زدیــم                      دستــگیری؟؟ بــه تمـنا رفـیقی بــفرســت                               اللهم عجل لولیک الفرج

به عنوان یک بچه طلاق میگم

من اگ باشم هرچ قدرم شوهرم بد باشه سعی میکنم به خاطر بچم باش زندگی کنم چون بچه ها تو طلاق خیلی لطمه میخورن کمتر بچه ای هست ک این اتفاق بیفته برای پدر مادرش و افسردگی نگیره کلی مشکلات دیگ در آینده

بازم هرچ تصمیم خودتوته

اگ میتونید برید مشاوره

💜I'M AN ARMY
2706