2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اللهم عجل لولیک الفرج

هر کس بمیرد و امام زمانش را نشناسد به مرگ جاهلیت مرده است  خشنودی قلب امام زمان  صلوات                                                                                              گفت نمی خواهم  برای آمدنم کاری کنی!  لطفا برای نیامدنم  کاری نکن ...!!!

سلام 

من به خاطر کارم شبا ساعت 9:30 ، 10 میخوابم 

دیر اومدم استارتر جان میشه سر نماز ظهرت برای امضام دعا کنی.. 

ممنونم

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
2728
عزیزدلم خدا همیشه شنونده ی دعاهامون هست  انشاالله به آرزوهای قلبت برسی و خوشبخت و موفق بشی🌹

انشاءالله.ممنون دوست مهربون.مرسی بابت دعای قشنگت

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
سلام  من به خاطر کارم شبا ساعت 9:30 ، 10 میخوابم  دیر اومدم استارتر جان میشه سر نماز ظهر ...

حتما عزیزم

چون شب احیا گذشت و همه نرسیدن که حاجتشونو بگن میخام ختم صلوات بگیرم برا همه ی کسایی که تو این تاپیک حاجت داشتن امیدوارم لایق باشم خداحاجت همه رو بده بحق امام زمان

حتما عزیزم چون شب احیا گذشت و همه نرسیدن که حاجتشونو بگن میخام ختم صلوات بگیرم برا همه ی کسایی که ت ...

خیلی  ام عالی 

حتما تگمون کن

مرسی

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
2738

برای مریضی منم دعا کن مرسی😘🙏

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بابام تو شرکت نگه دارن بیرونش نکنن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706