2410
2553
عنوان

بارداری😓😓

301 بازدید | 9 پست

خانهای باردار و نی نی دار خواهش میکنم کمک کنید راهنمایی کنید خواهرم بارداره والا دکتر همش میفرسته سونو ۱غربالگری رفته دکتر بهش گفته هفته ۱۶ و ۱۸ هم باید بری هزینه هاش زیاده یکم حالا بگید چرا باید هفته ۱۶ و ۱۸ رفت وآیا واجبه؟؟؟

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۶ چرا 

هجدهم بره انومالی 

سونو ان تی نرمال بود؟؟؟

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
2456
۱۶ چرا  هجدهم بره انومالی  سونو ان تی نرمال بود؟؟؟

بخدا نمیدونم یکی رفته حالا گفته ۱۶ و۱۸ هم باید بری

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
عزیزم شاید منظورش این بوده بیت هفته 16 تا 18باید بری

آها بذاربپرسم❤

2714
بخدا نمیدونم یکی رفته حالا گفته ۱۶ و۱۸ هم باید بری

اگر سونو ان تی مشکلی نبوده و نرماله بعدی رو باید ۱۸ هفته بره..سونوی زیاد خوب نیست خب دلیلشو از دکترش میپرسید

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹