2733
2734

من باردارم ۴ ماهه 

چند روز قبل از بارداریم فهمیدم همسرم داره خیانت میکنه برای بار سوم اینبار خیلی شدیدتر با زنی که حداقل از من ۲۰ سال  بزرگتره

میخواستم ولش کنم به حالت قهر برم چون  امیدی به اصلاح نداشتم

اما سه روز بعدش فهمیدم باردارم

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

اخه شما چرا اقدام به بارداری کردی وقتی سابقه داشته؟

دو دفعه قبل چرا جدا نشدی؟

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اخه عزیزم چرا وقتی دوبار خیانت کرده و درست نشده شما طلاق نگرفتی یا مشاوره نرفتی چطوری نیبخشین طرفو

آدمارو قضاوت نکنیم تنها به این دلیل که گناهامون باهم متفاوته

موندم گفتم شاید با شنیدن خبر بارداری دست برداره

از سمتی هم‌رمز گوشیشو عوض کرد دیگه دسترسی نداشتم به چتاشون

الان مجدد رمزشوپیدا کردم

الان میخام  کمکم کنید تو تصمیم گیری 

برم به خانواده اش بگم و بعد برم به حالت قهر

یا برم و اسکرین شات بدم بعد گوشیمو خاموش کنم تا بیان دنبالم

دوتا نکته با مادرشوهرم تو یه ساختمونم ممکنه بگم نذاره برم

نرم شاید نتونم حرفمو به کرسی بشونم

دوم اینکه خانواده ام خیلی دورن برم باید بیان دنبالم

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
اخه شما چرا اقدام به بارداری کردی وقتی سابقه داشته؟ دو دفعه قبل چرا جدا نشدی؟

جدی نبود مسئله و بخشیدم و فراموش کردم چون زندگیم خوب و راحت بود

2706