موضوع بحث

نحوه ی برخورد با هم عروس جدید

13456 بازدید | 36 پست
اگه کسی نظر یا تجربه ای داره بگه
1392/12/03
|
10:46
فقط هر طوری برخورد میکنید مثل مامارین نباشین (شوخی)

عزیزم همیشه برخورد اوله که شخصیت آدم و مشخص میکنه

یا به دلت میشه و همیشه دوسش داری یا برعکس میشه

من تازه 2 ماه بود که با همسرم عقد کرده بودم رفتیم خونه دائی همسرم

2تادختر دائی داره که ازدواج نکردن البته سنشون خیلی بیشتر از همسرمه

انقدر تو برخورد اول با من بد برخورد کردن که بعد از اون هرچی خواستن جبران کنن

من دیگه نتونستم قبولشون کنم

من خودم هرچقدر هم از کسی بدم بیاد سعی میکنم تو برخورد اول همیشه

باهاش مهربون باشم و احترامشو نگه دارم
من هم یه هم عروس دارم که اول خیلی با هم خوب شروع کردیم ولی بعد فهمیدم که میاد پیش من و شروع به حرف زدن میکنه و میره پیش خانواده شوهرک حتی حرفهای خودشو هم میگذاره گردن من و بهشون میگه من هم باهاش قطع رابطه کردم
خداجونم ازت خیلی ممنونم که منو مثل همیشه نا امید نکردی و دوستمن رو بعد از ۱۸ سال بهم برگردوندی

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

من دو تا هم عروس دارم
بهترین راه اینه که باهاش معمولی باشه
احترام بینتون باشه ولی صمیمی نباشین چون بعدا مثل من ضربه اشو رو میخوری
اصلا حرفی از مادرشوهر و پدر شوهر با هم نزنین
چون تجربه نشون داده بعدا اتفاق های بدی ممکنه رخ بده
مهربون و خوشرو. و اینکه فوری همه حرفهای خصوصی و گلگی های خودت از خانواده وشهر رو نریزی رو دایره
و البته حرفهای اونم نبری به بقیه برسونی
اینجوری همیشه محترم می مونی
من هم دو ساله که جاری دار شدم
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
ببین من یه جاری دارم خیلی فرصت طلبه .......... راجع به خصوصی ترین مسائل از من می پرسه ولی خیلی مارمولکه منم جدیدا تصمیم گرتفم زیاد باهاش قاطی نشم ..... ما رسممونه واسه تولد همدیگه کادو می گیریم حتی شده یه چیز کوچیک برادر شوهرم همیشه وقتی مجرد بودم واسه من می گرفت حالا با اینکه ما کلی کادو ازدواج شاباش عیدی پاگشا هرجا بریم سوغاتی و اینا دادیم ...................... چند وقت پیش همه به من کادو تولد دادن ایشنون هم با وقاحت فقط گفتن مبارکه همین این درحالیه که یکماه پیش تولد بردادر همسرم بود و ما حدود 20 هزارتومان کادو گرفتیم ماه دیگه تولد جاریمه از یه طرف می گم کادو ندم از یه طرف می گم دوست ندارم مثل بچه ها سریع تلافی کنم کاش بازم بگیرم تا شرمنده بشه
اگه هم عروس شما( جاری) مورد قبول خانواده ی شوهر نبود و اونها به اجبار موافقت کرده بودن چی؟ ما سه تا جاری هستیم.جاری بزرگ که اصلا حتی به عروس جدید سلام هم نکرد.نمی دونم چرا.اما من دلم نیومد.آخه تو جشن عقد هیچکی به عروس محل نمی زاشت.حتی کسی نرفت بهش تبریک بگه.اما من رفتم.باهاش دست دادم و سلام و احوال پرسی کردم و تبریک گفتم.نمی دونم کار بدی کردم یا نه.اما در کل می خوام بدونم باید با یه تازه وارد! چطور برخورد کرد.مرسی از راهنمایی هاتون
شاینا جان کار خیلی خوبی کردین.من 15 ساله متاهلم و روابطم با خانواده وشهر عالیه. اینم از الگو برداری از مادرم دارم که اونم تو خانواده شوهر بسیار عالی و محبوبه
به هیچ عنوان خودتونو قاطی دعوا های فامیلی نکنید. نمیگم خیلی باهاش صمیمی بشید اما رفتار خوب و محترمانه داشته باشید اینکه خانواده شوهر به اجبار با ازدواج اونا موافقت کردند ربطی به شما نداره. خلاصه کارتون خیلی هم خوب بوده
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
بزرگترین تجربه زندگی من:
با فامیل شوهر خاکی و لوطی نباش .
مودب . گرم باش و شدیدا فاصله تو حفظ کن. اصلا شکست نفسی نکن.(جاذبه و دافعه با هم)
متاسفانه من فقط جاذبه داشتم.همیشه برتری هاتو تو پس زمینه ذهنت حفظ کن.
زیاد شوخی نکن.نه فقط با جاری بلکه با همه آدم شوهرا
به نظر من نباید براش کلاس بذاری اما قاطی هم نباید باهاش بشی اگه چیزی ازت پرسید جوابشو بده اما خودت سر حرف رو باهاش باز نکن بزار بگن که کلاس میگذاره اما بعد برات مشکل پیش نیاد من که با قاطی شدن فقط ضرر کردم. به خدا اون می اومد با هام شروع به حرف زدن می کرد هزار تا خرف میزن پشت سر شوهرش گرفته تا مادر شوهر و خواهر شوه رو ... اگه او هزار تا حرف میزن من یک حرف از دهنم می پرید همون و با هزار تای دیگه میگذاشت گردن من و به خاطر این که خودشو عزیز کنه به مادر شوهرم می گفت البته این رو هم بگم خانواده شوهر من هم با ازدواج برادر شوهرم و هم عروسم راضی نبودن. بعد از 4 سال دوستی و جنگ تونستن به هم ازدواج کنن اما فاصله عقد من و اون 2 روز بود (من عروس بزرگم)
خداجونم ازت خیلی ممنونم که منو مثل همیشه نا امید نکردی و دوستمن رو بعد از ۱۸ سال بهم برگردوندی
مثل هر آدم جدیدی که می بینی باش...محترمانه برخورد کن ولی خیلی هم گرم نگیر ...خودت باش و به اینکه خانواده ی همسرت نمی خواستنش فکر نکن چون این مسئله به مرور زمان حل می شه ولی تصویر تو در ذهن جاریت همیشه خراب می مونه ...تو با هاش مثل هر آدم جدید باش...