2726
مرسی از نظرهای خوبتون اما باور کنید هنوزم که با هم سر سنگین شدیم احترامش دارم یه اتفاق جالبش اینه که تازگی عروس اوردن ( دختر اقوام نزدیکشون) منم با این دختر از اول میونه خوبی داشتم اما این سری که دیدمش همش اسمش صدا میکرد لی لی به لالاش زیاد می زاشت منم عین خیالم یعنی میخواست مادر شوهر بازی در بیاره اما منو اون عروس اصلا کاری به این حرفا نداشتیم اتفاقا خیلی هم به ما خوش گذشت وقتی دید که ما با هم خوبیم خودشم دیگه بیخیال شد.

منکه همیشه سعی کردم هرچی برای مادر خودم میخرم برای مادرشوهرمم بخرم حتی گاهی برای مادرم پول نداشتیم نخریدم اما برای مادرشوهر خریدم اینجوری وجدانم راحت تره اما یسال عقد بودم هیچ کادویی بمن ندادن اما برام مهم نیست من نمیتونم مثل اونا بی احساس باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااااای خیلی بده اینقدر نسبت به مادر شوهراتون حس بدی دارین...

من خداروشکر رابطه خوبی با مادر شوهر و خواهر شوهرام دارم،همیشه هم طوری باهاشون رفتار میکنم که انتظار دارم زن داداشم با منو مامانم رفتار کنه.

عزیزم به نظرم بهترین کادو ادکلن با چند شاخه گل طبیعیه،وقتیم دادی بهش تاکید کن که سلیقه خودتو و پسرشه

واقعا مادر شوهر خوب داشتن خیلی خوبه . میدونی من 1ساعتی خونه مادر شوهرم زندگی می کنم تازه از سنوگرافی ...

عزیزم شما بارداری. دوران بارداری هم به خاطر هورمون ها حساس میشی. معلومه ک نمیتونسته برگرده ولی چون شما هومونات بالاس ناراحت شدی طبیعیه

2728
منکه همیشه سعی کردم هرچی برای مادر خودم میخرم برای مادرشوهرمم بخرم حتی گاهی برای مادرم پول نداشتیم ن ...

خیلی حس بدیه درکت میکنم. ولی خداییش مادرشوهره من از مادرم حتی بهتره. کوچیکترین چیزی براش میخرم انقد تشکر میکنه ادمو میکشه جاهایی هم ک میدونه من هستم حتما لباسایی ک من گرفتم براش رو یکیشو صددرصد میپوشه ک خوشال شم. واقعا بهترین مادره دنیاس. ب شوهرم حسودیم میشه همچین مادری داره. 2 ساله عروسشم هنوز بهم تو نگفته همش با شما خطاب میکنه. ماهه ماه

فکرکنم مهتاب به جوابش رسید ..... بهرحالللللل هرکی خود داند.. من چیزی میخرم که نشون دهنده ی شخصیت و ...

واقعا موافقم. هرکسی باید طبق فرهنگ و شعور خودش با طرف مقابلش رفتار کنه نه طبق شعور طرف مقابل.