1874
2019

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2032

دوست دارم یه وکیل معروف بشم و ی گیتاریست خوب

خیلی دلم میخوادهمسرایندم پلیس باشه از اونا که خیلی جدی ومغرورن و قد بلندی دارن😌اگه توبخش عملیاتم باشه که خیلی خوبه😻جوگیرم نشدم دلم میخواد�واسه رسیدن ب این خواستم واسم یه صلوات بفرست و ریپلی کن که شادشم💋🌹💛🌸

چوپان

سلام بر ساکنین متمدن اوتفای😉.                                      اوتفای دهکده ای در جنوب فرانسه است، وقتی ۱۵۰ سال قبل فرانسه با پروس در جنگ بود و داشت می باخت، مردم اوتفای که بی سواد و کشاورز بودند با شنیدن خبرهای شکست عصبی شدند ، در روز جشن به مرد بیگناهی از روستای همسایه تهمت جاسوسی زدند، او را زجرکش کردن، به پاهایش نعل زدند، چشمانش را از کاسه درآوردند و تنش را آتش زدند. در آخر برای اثبات سبعیت آدم او را پختند و خوردند .قصه اوتفای قصه ی مردمان جوگیر است. یاد من باشد جوگیر نباشم و دنباله رو مردمان اوتفای نشوم. 

جراح پلاستیک ولی دانشجو روان شناسیم   

پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید   بحثی را که نه خود قانع میشوی و نه میتوانی شخص مقابل را قانع کنی با یک لبخند تمام کن ... 😊🙏🏻🧡 مهم نیست چه مدرکی دارید مهم این است چه درکی دارید . ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن   هر قدر هم که خوب باشی، حریف سلیقه ها نمیشوی ... پس لازم نیست همه رو راضی نگه داری   به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید