1874
2019

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2032

نه چرا چیزی بشه مثلا😐

و من همونی هستم ک تا پارسال فک میکردم اگ پا بزارم روی نون میرم جهنم☺🌈و همون بدبختی هستم ک فک فامیل های پلشت بهم گفته بودن  "باد معده" روزه رو باطل میکنه و...🌈و میوه مورد علاقم پیازه☺🌈یاد تباهی های بچگیم ک میفتم دلم میخاد زمانی ک اسلش پامه قیر داغ بریزن توی شلوارم(اسلش باشه ک نریزه)🌈وخلاصه من آم التباه هستم پس همیشه ب خودتون امیدوار باشید🌈☺

ن دیگه کات میشه خود ب خود

چرا بعضیا ازشون تعریف میکنی یا تگشون میکنی ب عنوانهای مختلف انقدر کلاس میذارن زحمت یه لایکم نمیکشن اما بعضیا انقدر خوب و مهربونن ک تشکرم میکنن یه نمونه ش دُخی ک همیشه بعد تگ کردن تشکر میکرد 😘😍تازه خیلی از استارترا ب احترام نظری ک دادید توی تاپیکشون یه لایکم نمیکنن مگه چقدر وقتتون گرانبهاشون رو میگیره 😖 اگر لایک کنم یا صلوات خواستید فرستادم یا موافقم با نظرتون یا جوابتون بامزه بوده یا خیلی باشعوری و محترم
نبابا ۲ روز چیه دیگه مگه بلاکش‌کن‌بره اون‌همکاره رو میخای این پسر جدیده چی‌میگه پس

این حدیده تو خیابون اومذ، وگرنه دلم پیش همکارمه

بالا بلند، چشمون درشت و سیاه، وای وااای😍😂⁦✌️⁩

نه! خب خوشت نیومده بلاک ...

من‌ تو یه مرحله از زندگیمم که برای حفظ آرامش درونیم از هرچی بحث و‌مشاجرس دوری میکنم!ک اگ شما ب من بگی۵=۲+۲ میگم اره کاملا حق باتوعه ازش لذت ببر😐وقتی منو با خودتون لج میکنین،دلم به حالتون میسوزه😂من وقتی اذیت بشم آدم کثیف و بدجنسی میشم😎🤘🏻حالا دوستام شدن دشمنام🖕🏻دیگه مث قدیم نیست برام🖤🖕🏻...حالا نقشه میکشن برام...!قیمت ندارم ارزش منم🤘🏻💎ریتم کثیف بازیتو دوسدارم...

حالا چرا بلک کنی ؟کات کن بره 

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پسرمه💙 خدایا شکرت بعد از ی سقط و کلی انتظار پسرمو به من هدیه دادی. برای سبز شدن دامن همه منتظرا از ته دلت ی آمین بگو ❤
حالا چرا بلک کنی ؟کات کن بره 

بلاک 😊

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پسرمه💙 خدایا شکرت بعد از ی سقط و کلی انتظار پسرمو به من هدیه دادی. برای سبز شدن دامن همه منتظرا از ته دلت ی آمین بگو ❤
1718