2726

اگه دختر داره اصن ب رو خودت نیار یا ب شوهرت بگو بره کمکش

آرامش ینی وجود همسرم و پسرم و دخترم در کنارم....همسر عزیزم ممنوون ک هستی و انقدر مهربونی انقدر بفکر مایی🥰😘.....خیلی چیزا ازت یاد گرفتم مثلا اینکه پول اولویت زندگی نیست چیزای مهمتری هم هستن ازت یاد گرفتم سر چیزای الکی دعوا راه نندازم یاد گرفتم صداقت توی زندگی خیلی مهمممممممه و ی عالمه اخلاق و رفتار خوب دیگه من ی دختر متعصب ،مغرور و لوس بودم ک فکر میکردم ک فقط حرف و کارای من درسته😑😑 ممنوون ک باصبوری زندگیمون حفظ کردی❤️...کنارت خیلی آرومم  عشقم💞سایه ات مستدام حضرت یار🙏🏻💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو اره اگه تنها سختته به فبانی بگو بیاد کمکت ( دخترش) 

یاام بگو اره بخدا دیگه الان کسی جون نداره واس کار کردن توام نمیتونی نکن کارگر بگیر 

سالهاست منتظرآمدن روزهای بهترم ولی نمیدانم چرا هنوز هم دیروز ها بهترند ... 🙃🥀🌈

حالا کلامقوله مادرشوهر به کنار . اما اقدام به بارداری دیگه با کارکردن منافات نداره ها ! اینجوری سخت بگیری خودت هلاک میشی

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
منم عقدم ی روز مادرشوهرم گفت ایشالا ی روط بیا شیشه ها رو پاک کن!!!!!!!!!!!منم جوابشو ندادم و هیچوقتم ...

من میونم با مادرشوهرم خیلی خوبه، ولی هیچوقت دوست ندارم برم خونش و کار کنم، خودشم فهمیده هیچوقت ازم همچین چیزی رو نمیخاد

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
2706