1874
2019

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

بگو اره اگه تنها سختته به فبانی بگو بیاد کمکت ( دخترش) 

یاام بگو اره بخدا دیگه الان کسی جون نداره واس کار کردن توام نمیتونی نکن کارگر بگیر 

سالهاست منتظرآمدن روزهای بهترم ولی نمیدانم چرا هنوز هم دیروز ها بهترند ... 🙃🥀🌈

بگو همسرت بره 

برای کارای سنگین کمکش کنه

🖤 اونجا که یه دختر میگه " تو قول داده بودی "              قابلیت اینو داره که عرش خدا رو  بلرزونه🖤                                                                                        ❤سخت ترین کار یه عاشق ، دل بریدن از یه دلبر           اگه راحت بود که فرهاد دله یه کوه رو نمیکند❤                                                                   

حالا کلامقوله مادرشوهر به کنار . اما اقدام به بارداری دیگه با کارکردن منافات نداره ها ! اینجوری سخت بگیری خودت هلاک میشی

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
منم عقدم ی روز مادرشوهرم گفت ایشالا ی روط بیا شیشه ها رو پاک کن!!!!!!!!!!!منم جوابشو ندادم و هیچوقتم ...

من میونم با مادرشوهرم خیلی خوبه، ولی هیچوقت دوست ندارم برم خونش و کار کنم، خودشم فهمیده هیچوقت ازم همچین چیزی رو نمیخاد

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...

من از دیشب خونه مادر شوهرمم خودش کشته که پردشو در بیارم بشورم منم گفتم من برای خونه خودم کارگر گرفتم شما هم همین کارو بکنید

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم...
من میونم با مادرشوهرم خیلی خوبه، ولی هیچوقت دوست ندارم برم خونش و کار کنم، خودشم فهمیده هیچوقت ازم ه ...

منم میونم خوبه باهاش ولی این موردو نمیدونست چون عقدم احتمالا حالا فهمیده ک خونه تکونیش ب من ربطی نداره و باید از دخترش کمک بخواد

عزیزم اینکه مادرشوهرت بخاد ازت کار بکشه یه بحثه

اینکه تو اقدامی یه بحث دیگع

والا منم اقدام بودم اما میرفتیم خونشون و کمک هم میکردم

اما اگه همین یبارو ازت خواسته و قبل از این نمیگفته برو و درد پریودی رو بهونه کن کارای سبک بکن

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاریخ 99/10/4 بی‌بی‌چکم مثبت شد 99/10/13 سونو رویت ساک حاملگی 99/10/29 سونو وضعیت قلب 99/11/2۵غربالگری اول ۹۹/12/25 غربالگری دوم خدایا شکرت 

من چون مادرشوهرم بم خوبی زیاد کرده(بدی هم داشته اما خوبیاش بیشتره)همش خودم میگم بیام کمک خونه تکونی تازه دخترمم ۵ ماهشه بنده خدا خودش میگه نه.اتفاقا اقدان کردی برو اونجا حالا کاره سنگین نکن اما حواست پرت میشه و سرت گرمه و تحرکتم بالا واسه بارداری بهتره

چقدر بعضی وقتا حوصله هیچکی و ندارم
1718