2410
2553
عنوان

بیاییین بگم امروز چکارهای خونه کردم برای کسایی که دنبال انگیزه هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 830 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرش رو خودت شستی؟😨😨

بله حالا بگم چجوری شستم باورت نمیشه چون جایی واس شستنش نداشتم توی حموم شستم برای قالیشوی شوهر جان دستش خ تنگه زمین خریدیم دیگه نشد بدم بیرون  ولی بقدری تمیز شده گللللل

چون با وایتکس و آب داغ و تاید شستم

اونها رو نگر داشتم برای فردا ی تشت بزرگ پر آب  و وایتکس میکنم همه رو میندازم توی اون بعد خشک می ...

به سلامتی.

من که اصلا حس تمیز کوری ندارم. هیییچ جا رو دست نزدم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2720
فقط اتاق خوابامو کردم نمیدونم چرا بی حالم

به سلامتی

حالا عجله نکن هنوز وقت هست.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2714
چه خوب،مبارکت باشه،انشالله به سلامتی، ولی چه جوری همه این کارهارو ی روزه انجام دادی اونم آشپزخونه ک ...

من در طول ی سال چتدین بار تمیز میکنم تمیزارم کارهام انباشته شه

خسته نباشی، ماشالله چقدر زرنگی، من اگه این کار را بخوام با هم انجام بدم جان به جان آفرین تسلیم خواهم ...

😂😂😂😂مثل من،من هر روز ی کابینت تمیز میکنم،تازه بعضی روزا ی دونم تموم نمیکنم  نصفه میمونه برای روز بعدش😅

خسته نباشی، ماشالله چقدر زرنگی، من اگه این کار را بخوام با هم انجام بدم جان به جان آفرین تسلیم خواهم ...

باورت نمیشه چن روز پیش تو حموم فرش آشپزخونه اتاق خواب فرش راه پله ها رو و پنج تا پادری بزرگ شستم

2706