2703
2553

صب پاشدم چن روز پیش فزشهامو شسته بودم پشت بام بودن

رفتم سراغ آشپزخونه گاز رو کشیدم وسط همه جای گاز و دیوار ها و تاید و اسکاج کشیدم کفشم خوب تاید و اسکاج کشیدم گازم حتی شیشه رو درآوردم شستم  بعد کابینت ها رو کشیدم شستم و کف و دیوار و همه جای آشپزخونه دیوارهاشو شستم با آب داغ 

نگم براتون از وضعیت وحشتناک پشت سینک و کابینتش پیچش رو وا کردم کشیدمش کنار آوردم با آب داغ شستمممم و با آب  و تاید خوووووب سیم هم کشیدم  بعد یخجال رو تمیز کردم زیر لباسشویی کشیدم دیوارها روکفشو  گل کزدم آخر سر کف آشپرخونه ر شستم خشک کزدم فرششو انداختم بوی گل میده آشپزخونمالبته ی سری چیدمان مونده  ولی تقزیبا تموم کردم 

فردا هم میرم سراغ اتاق خ خستممم

خسته نباشی خانوم گل😘😍🌺

من یه قانون جذبی ام آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه°•°•°•°•°•°• اگه تو نوشته هام کلمات بی ربط هست بخاطر اینکه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و خود گوشی اصلاح میکنه•°•°•°•°•°متاسفانه اوضاع جوریه ک نمیشه سیاسی حرف نزد و کاربری  آدم فدای آزادی بیان میشه :/ •°•°•°• بحث سیاسی با کسی ک نفعش تو نفهمیدنه و ترجیح میده جاهل باشه اَخِ •°•°•°•   { ایخه شیماها سیتین پینجمین غیرب زیده اید } °•°•°•°•° نی نی سایت برا من یعنی کلی خواهر مادر باتجربه ک میتونن خیلی کمکم کنن...راستی اگه منو تو شب زدن رد خونمو از نی نی یار شب پیگیری کنین :/ .....اوووممم آهان اینم بگم ک ب نی نی یار ۵ هم تارگت میزنم :) پدر خوانده اس شک نکنین ....پشت دست من بازی کنین :///

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم رفتم حموم اومدم لباس بچمو عوض کردم صبحونه خوردیم ضرفارو شستم ناهار پختم ناهارو خوردیم ضرفاشو شستم دراز کشیدم

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
2714

ماشالا خوب تونستی همه اینکارا رو یه روزه بکنی من نهایت بتونم یخچال پاک کنم سریع خسته میشم

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟

خسته نباشی عزبزم

چقدر کار انجام دادی باریکلا

من هیچ وقت سینک و جلو نمیکشم. فقط گار و یخچال و لباسشویی اینا رو میکشم جلو زیرشونو و پشتشونو تمیز میکنم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2706