1874
2019
عنوان

بیاییین بگم امروز چکارهای خونه کردم برای کسایی که دنبال انگیزه هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 805 بازدید | 74 پست

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

منم اتاقو ریختم بهم تشک تخت رو برداشتم روش میپرم بالا پایین کیف میده

ای جان بهت

چرا بعضیا ازشون تعریف میکنی یا تگشون میکنی ب عنوانهای مختلف انقدر کلاس میذارن زحمت یه لایکم نمیکشن اما بعضیا انقدر خوب و مهربونن ک تشکرم میکنن یه نمونه ش دُخی ک همیشه بعد تگ کردن تشکر میکرد 😘😍تازه خیلی از استارترا ب احترام نظری ک دادید توی تاپیکشون یه لایکم نمیکنن مگه چقدر وقتتون گرانبهاشون رو میگیره 😖 اگر لایک کنم یا صلوات خواستید فرستادم یا موافقم با نظرتون یا جوابتون بامزه بوده یا خیلی باشعوری و محترم
2032
فرش رو خودت شستی؟😨😨

بله حالا بگم چجوری شستم باورت نمیشه چون جایی واس شستنش نداشتم توی حموم شستم برای قالیشوی شوهر جان دستش خ تنگه زمین خریدیم دیگه نشد بدم بیرون  ولی بقدری تمیز شده گللللل

چون با وایتکس و آب داغ و تاید شستم

اونها رو نگر داشتم برای فردا ی تشت بزرگ پر آب  و وایتکس میکنم همه رو میندازم توی اون بعد خشک می ...

به سلامتی.

من که اصلا حس تمیز کوری ندارم. هیییچ جا رو دست نزدم

وزن اولیه ۶۶        وزن هدف ۵۶
دل و رودم ریخت بیرون سر درد گرفتم بخاطر پسرم میکردم من میپریم اون میخندید🤣🤣

بخدا خیلی دوستت دارم 

بعضیا انگار وسایلشون مقدسه 

چرا بعضیا ازشون تعریف میکنی یا تگشون میکنی ب عنوانهای مختلف انقدر کلاس میذارن زحمت یه لایکم نمیکشن اما بعضیا انقدر خوب و مهربونن ک تشکرم میکنن یه نمونه ش دُخی ک همیشه بعد تگ کردن تشکر میکرد 😘😍تازه خیلی از استارترا ب احترام نظری ک دادید توی تاپیکشون یه لایکم نمیکنن مگه چقدر وقتتون گرانبهاشون رو میگیره 😖 اگر لایک کنم یا صلوات خواستید فرستادم یا موافقم با نظرتون یا جوابتون بامزه بوده یا خیلی باشعوری و محترم
چه خوب،مبارکت باشه،انشالله به سلامتی، ولی چه جوری همه این کارهارو ی روزه انجام دادی اونم آشپزخونه ک ...

من در طول ی سال چتدین بار تمیز میکنم تمیزارم کارهام انباشته شه

1718