2726
عنوان

خانواده همسرم ازمن خوششون نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 30 پست
خدا به دادت برسه!!!  یه خانواده هدفشون اینه که زندگیت به هم بزنند و بعد پیروزمندانه به پسرشون ب ...

دقیقامال من دنبال همین بودن موفق نشدن 

اگه امضاموخوندی میشه برای شادی روح پدرمادرم یه صلوات بفرستی ممنونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من که خودشون اومدن خواستگاری و سنتی ازدواج کردیم بعد ۱۳ سال با اینکه توی یه ساختمون زندگی میکنیم یک ساله قطع رابطه ام چون از من خوششون نمیاد و بی احترامی میکنن و دخاااااااالتتتتتت میکنن تو همه مسائلمون 

به جهنم کع خوششون نمیاد

اگه باهاشون راحت نیستی تلاش نکن اشتباه منو نکن اگه نمیخوانت با شوهرت خوش باش و اونارو بزار کنار

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
خدا به دادت برسه!!!  یه خانواده هدفشون اینه که زندگیت به هم بزنند و بعد پیروزمندانه به پسرشون ب ...

همیشه دنبال همین هستن که ازرفتار تیپ ظاهرمن ایرادی پیداکنن و نامزدم بگن دیدی گفتیم این اینجوریه😭😭😭

2728
وااااای با خانوادش خیلیییی راحتم  ۶ ساله دوستیم ولی خانواده من راضی نیستن  حاضر بودم با ...

انشالا که کش مکشتون تموم بشه وخانوادت راضی بشن خانواده من هم اولش ناراضی بودن به مرور زمان که فهمیدن من کوتاه نمیان خانوادم راضی شدن

انشالا که کش مکشتون تموم بشه وخانوادت راضی بشن خانواده من هم اولش ناراضی بودن به مرور زمان که فهمیدن ...

کاش واقعا بشه 😔❤

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
اگه شوهرت دوس داری میخوای زندگی کنی نباید حرفای خانواده اش اذیتت کنن اصلا به حرفاشون فکرنکن من 8سال ...

خیلی خود خوری میکنم 😭 سخته واقعا میبینی درارامش کاملی یهومیان یچیزی میگن میشه جربحث

عزیرم منو میخواستن شدیدا

الان بخاطر اینکه شوهرم هوای منو بچه ها رو داره

دشمن شدن باهامون و مادرشوهرم رک بهم گفت تو اومدی پسر مارو ازمون گرفتی

چه برسه با آدم خوب نباشن

بنظرم فکرت کن با یه بچه پرورشگاهی بی خانواده ازدواج کردی تا انتظاری نداشته باشی

که اذیت نشی

من بعد 13 سال به این نتیجه رسیدم

دیگه اصلا ازشون توقع ندارم و بهشون فکر نمیکنم

یه ساله قطع رابطه هستیم

عزیرم منو میخواستن شدیدا الان بخاطر اینکه شوهرم هوای منو بچه ها رو داره دشمن شدن باهامون و مادرشوه ...

من هم خیلی رابطم کم شده باخانوادش ازشون فاصله میگیریم 

همینجوری فکرمیکنم انگارکه شوهرم بی کس و کاره 😭

من هم خیلی رابطم کم شده باخانوادش ازشون فاصله میگیریم  همینجوری فکرمیکنم انگارکه شوهرم بی کس و ...

واس منم خیلی سخته گلم

5 تا خواهر شوهر دارم هنوز دوتا از بچه هام رو ندیدن

نه تو مهمونی هایی که دعوت کردم نه تو واتساپ نه زنگ ززدن

بچه هام عمه های منو عمه جون صدا میکنن فکر میکنن عمه های خودشونن

همسرت خودش خسته میشه از این رفتارهاششون

شوهر من روز مادر و روز پدر اصلا نگفت بریم با اینکه مطمئن بود اگه بگه بریم نه نمیارم

خسسسسسسته شده از دستشون

از حرف بردن و آوردنهاشون

آنقدر پیشم خجالت کشیده بابت رفتارهای زشت طایفشون......

فقط با مادر پدرش سلامعلیک داره به واسطه آیه وبالوالدین احسانا

خیلی مامانی بود همسر من 13 سال پدر مارو درآوردن تاخسته شد

به بچه هامون بدی کردن تا فهمید

اما الحمدلله فهمید😅😅😅

واس منم خیلی سخته گلم 5 تا خواهر شوهر دارم هنوز دوتا از بچه هام رو ندیدن نه تو مهمونی هایی که دعوت ...

بخاطر همسرهامون  و زندگیمون باید بسازیم  منم دقیقا اینجوریه همسرم دیگه میدونه خانوادش مقصرن.غصه نخور فقط تونیستی که این چیزا رو تحمل میکنی.منم اصلا نمیرم خونه خانواده همسرم نه دعوتم میکنن همیشه م جمع هستن.فقط هرزگاهی مادرش یه زنگ میزنه 😔من دیگ عادت کردم ولی همیشه گریم میگیره ازبس فرق میذارن بین منو جاریم

بخاطر همسرهامون  و زندگیمون باید بسازیم  منم دقیقا اینجوریه همسرم دیگه میدونه خانوادش مقصر ...

آره عزیزم مهم همسرته که میدونه

اصلا ناراحت نباش

فقط زندگیت رو عاااااااولی وعاشقووونه بساز تا یواشیواش بفهمند خوشبختی پسرشونو

بفهمد اشتباه کردن

روحیه خودت رو بساز همیشه شاد باش

فکر کن تو دلت که اگه مادر شوهر دوست نداره بجاش شوهرت بیشتر دوست داره

فکر کن اگه مادرشوهرم خیلی خوب بود و دوست داشت اما شوهرت نه چیکار میکردی

با این فکرا تحملشو راحت کن واس خودت

ایشالله در پناه خود خدا باشی

واس منم دعا کن عزیزم

چون خانوادش مذهبین به تیپ م گیردادن واینکه گفتن پرروهستم من وپاقدمم خوب نبوده واسشون اتفاق های ...

چه خرافاتی هستن 😒

.......

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2706