1874
2019
عنوان

خانواده همسرم ازمن خوششون نمیاد

450 بازدید | 30 پست

سلام خانوما

من بعداز۴سال به عشقم رسیدم نامزدشدیم ولی چون خانوادش ازمن متنفربودن نامزدیمون بهم خوردچندماه الان دوباره آشتی کردین مشگلم اینه نمیتونم کارها و صحبت های خانوادشو فراموش کنم خیلی دلموشکستن چیکارکنم؟کسی هست اینجورمشگلی واسش پیش اومده باشه

2032
نباید اشتی میکردی

یعنی عاشق پروفتم ،😂اسمشو،😂

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

خدا به دادت برسه!!!  یه خانواده هدفشون اینه که زندگیت به هم بزنند و بعد پیروزمندانه به پسرشون بگند دیدی گفتیم این دختر به دردت نمی خوره!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

وااااای با خانوادش خیلیییی راحتم 

۶ ساله دوستیم ولی خانواده من راضی نیستن 

حاضر بودم با خانوادش مشکل داشتم ولی کش مکشا تموم میشد ارامش میداشتیم

الان که امضامُ میبینی ساعت چنده؟؟؟

بگیر به یه ورت مهم شوهرته

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

اگه شوهرت دوس داری میخوای زندگی کنی نباید حرفای خانواده اش اذیتت کنن اصلا به حرفاشون فکرنکن من 8سال توی دعوا قهرحرف شنیدن حرص خوردن بودم ولی الان که فکرشومیکنم میبینم اصلاارزش نداشتن حرص بخورم جوونیم بره بنظرم حرفاشونوندیده بگیرکه خودت ارامش داشته باشی

نظری ندارم چون مجردم 

فقط دعا میکنم خدا هرچی ب صلاحیته برات بذاره

گروه طلایی❤تثبیت❤خداروشکر به هدفم 50 کیلو رسیدم  به امید خدای مهربونم و لطف شهید ابراهیم هادی من عروس سال 1400 هستم   خانوم فاطمه زهرا خودش در حقم مادری میکنه   

والا من که خودشون اومدن خواستگاری و سنتی ازدواج کردیم بعد ۱۳ سال با اینکه توی یه ساختمون زندگی میکنیم یک ساله قطع رابطه ام چون از من خوششون نمیاد و بی احترامی میکنن و دخاااااااالتتتتتت میکنن تو همه مسائلمون 

به جهنم کع خوششون نمیاد

اگه باهاشون راحت نیستی تلاش نکن اشتباه منو نکن اگه نمیخوانت با شوهرت خوش باش و اونارو بزار کنار

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 
خدا به دادت برسه!!!  یه خانواده هدفشون اینه که زندگیت به هم بزنند و بعد پیروزمندانه به پسرشون ب ...

همیشه دنبال همین هستن که ازرفتار تیپ ظاهرمن ایرادی پیداکنن و نامزدم بگن دیدی گفتیم این اینجوریه😭😭😭

وااااای با خانوادش خیلیییی راحتم  ۶ ساله دوستیم ولی خانواده من راضی نیستن  حاضر بودم با ...

انشالا که کش مکشتون تموم بشه وخانوادت راضی بشن خانواده من هم اولش ناراضی بودن به مرور زمان که فهمیدن من کوتاه نمیان خانوادم راضی شدن

1718