2726
عنوان

تجربه هاتون رو بگین و پربازدید کنین تا جامعه گول نخورن

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 22 پست
کار اینترنتی و بسته بندی ای که اولش پول میگیرن رو گفتم و بیعانه دادن تو خریدهای برنامه دیوار  ...

اره خب همه جا هست ولی واقعا خود طرف باید شعور داشته باشه باید از پیجای معتبر خرید کنه کامنتا رو بخونه از پیجایی که عکس ژورنالی نمیذارن و عکس خود کارو میذارن بخرع خصوصا اونایی ک خرید حضوری هم دارن و دائم فروشنده لایو میذاره از خودش و اجناس  مغازش 

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           
اره همه جا دزد هست  خدا ازشون نگذره  ديوار كه خيلي افتضاحه خيلي

خودم یه بار نزدیک بود برا کار بسته بندی پول بریزم تازه یکی از اقوام رو هم گفتم

خداروشکر خدا کمک کرد پول نریختم وگرنه ابروم هم پیش اون آشنا میرفت تازه کپی کارت ملی و شناسنامه و عکس هم میگن بفرستین

رفتم به فروشگاهی که میگفت باید بری اونجا بسته‌بندی کنی، گفتن دروغ گفته ما کار نداریم 

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا اینا هیچی 

تبلیغای این کلاه برداری ها قشنگ معلومه که چجوریه ولی بازم دیوار خیلی راحت میذارتشون😐 گزارشم میزنی باز حذف نمیشن 

اینجانب جومونگ دوبار توسط جاسوسان (چیزای سایت😒) فروخته شدم و تسو (نی نی یار) کاربریمو به آتش کشید ولیییی من دوباره بازگشتم💜😐🤣
2728
حالا اینا هیچی  تبلیغای این کلاه برداری ها قشنگ معلومه که چجوریه ولی بازم دیوار خیلی راحت میذا ...

بعضی از اینا ادم های مهمی شاید پشتشونه

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
بعضی از اینا ادم های مهمی شاید پشتشونه

چی بگم والا دیوارم بدش نمیاد پول بگیره دیگه

اینجانب جومونگ دوبار توسط جاسوسان (چیزای سایت😒) فروخته شدم و تسو (نی نی یار) کاربریمو به آتش کشید ولیییی من دوباره بازگشتم💜😐🤣