2726

تجربه هاتون رو از کلاهبرداری تو فضای مجازی و اگه شکایت کردین رو بگین

برا کارهای اینترنتی اگه اولش پول بگیرن به احتمال خیلی بالا همشون کلاهبردارن و با همین کلاهبرداری میلیاردها به جیب میزنن

خیلی از کارهای بسته بندی هم که اولش پول میکردن کلاهبردارن

تو برنامه دیوار هم چیزی خواستین بخرین بیعانه ندین چون اکثر اونایی که بیعانه میخوان کلاهبردارن کلاهبردارن

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

من خودم یه سایت معتبر ثبت نام کردم۷ هزار تومن، هزاران نفر برا یه پروژه اسم گزاری میکردن ، یعنی اگه یه میلیون نفر ثبت نام کرده باشین و اون یه میلیون رو در ۷ هزار ضرب کنیم میشه هفت میلیارد تومن، به همین راحتی هفت میلیارد میدزدن 

در ضمن همشون میگن تاییدیه پلیس فتا و ... داریم

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ایشالا هرکس ب یارانه هام چش داره سنگ بشه😐

😳😳😳😳😳😳😳

مگه به یارانت چشم دارن؟؟؟

درضمن الان پول یارانه و بودجه و ... رو راحت میکنن با پولی که از بورس برداشتن بدن و با هربار یارانه هزار برابر اجناس گرونتر میشه 

والا من ٤ ساله همه خريدام اينترنتيه همه هم پول رو اول ميگيرن تاحالا هيچكس كلاهبرداري نكرده ازم😐 ...

خیلی ها همینجا گفتن کلاهبرداری شده

همین چند دقیقه پیشیه نفر برا کار اینترانتی تاپیک زد و گفت اولش باید۳۰ هزار تومن بریزین

به همین دلیل تاپیک زدم چون خیلی ها هنوز نمیدونن 

خیلی ها همینجا گفتن کلاهبرداری شده همین چند دقیقه پیشیه نفر برا کار اینترانتی تاپیک زد و گفت اولش ب ...

شما نوشتيد  همه کلاهبردارن  

پیجای معتبر خیلی زیادن 

باید بلد باشین از کدوم پیج بخرین 

من خدم فروشگاه انلاین دارم 

صبح تا شب جون‌ میکنم 

همه هدفم رضایت مشتریمه

خداروشکر همه تا الان راضی بودن ودوباره برگشتن و چندتا مشتری داشتم مثل خدتون که ازشون کلاهبرداری شده بود وپول زیادی ازشون خورده بودن ولی یبار خرید کردن از من وباورشون نمیشد که‌ دستشون رسیده جنس 😅😅

خیلی ها همینجا گفتن کلاهبرداری شده همین چند دقیقه پیشیه نفر برا کار اینترانتی تاپیک زد و گفت اولش ب ...

ومن وامثالم هیچوقت ادمایی که دارن کلاهبرداری میکنن از ملت وباعث میشن مردم بی اعتماد بشن نسبت به خرید اینترنتی حلال نمیکنیم 

چون واقعا داریم جون میکنیم

بیشتر اوقات چشم درد وسر درد میگیرم بخاطر اینکه همش پای موبايل ولبتاب هستم 😫😫

شما نوشتيد  همه کلاهبردارن   پیجای معتبر خیلی زیادن  باید بلد باشین از کدوم پیج بخر ...

کار اینترنتی و بسته بندی ای که اولش پول میگیرن رو گفتم و بیعانه دادن تو خریدهای برنامه دیوار 

من اسم پیچ  و اینستاگرام رو نیاوردم ولی داخل اینستا هم دزد هست مثلا یکی گفت خرید کرده ولی بعد رفته نظرات رداخل پیچ رو خونده همه گفتن دزد هستن و هرچقدر گزارش دادن پیچشون هم بسته نمیشده

شما نوشتيد  همه کلاهبردارن   پیجای معتبر خیلی زیادن  باید بلد باشین از کدوم پیج بخر ...

لینک پیجت بذار

قیافه من🔫😑😑وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته 🔫😑الویه خوردم، تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره😲 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . وقتی باد پرده رو تکون میده نوار سربی پرده واسه جنین ضرر نداره؟ ذراتش توی هوا معلق بشه😫😫😫بچه فامیل با لیزر اسباب بازیش نور انداخت روم واسه بچه ضرر نداشته باشه🤦‍♀️ مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                           

اره من بودم اولش گفتن سی تومن بریزید کاره تایپ بود کلی هم مدرک که ما شرکت معتبری هستیم بریذ دیوار بخش استخدام اداری و مدیریت گزینه رایانه و فناوری اطلاعات پره اگهیه برای تایپ و کار تایپ در منزل با گوشی 

2706