1874
2019

تو رو خدا یه کاری بگید یکم ازین چندش بودن در بیام...

اگه شوهدم بخنده میخندم وگه خوشحال باشه خوشحالم وگه تو فکر باشه یکسره زیر چونش میپرسم چرا تو فکری اگا بهم برسه دنیام بهشته اگه بهم توجه نکنه روزگار برام جهنمه...

داارم دق میکنم از این وضع

خواهر بعد از چن سال جُستیش

مــــن ســرم گــم گــناه اســت ســرم داد بــزن                   سینــه ات سخــت به تنـگ آمــده فــریـاد بـزن                      جــمعه هــایی کـه نـبودی بـه تـفـریـح زدیــم                       مــا همـه در غــم هجـــران تــو تسبیــح زدیــم                      دستــگیری؟؟ بــه تمـنا رفـیقی بــفرســت                               اللهم عجل لولیک الفرج
2033
خواهر بعد از چن سال جُستیش

🤣😂

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

عوووووق من چندشم شد ب جا اون

کافیه یا چی؟

و من همونی هستم ک تا پارسال فک میکردم اگ پا بزارم روی نون میرم جهنم☺🌈و همون بدبختی هستم ک فک فامیل های پلشت بهم گفته بودن  "باد معده" روزه رو باطل میکنه و...🌈و میوه مورد علاقم پیازه☺🌈یاد تباهی های بچگیم ک میفتم دلم میخاد زمانی ک اسلش پامه قیر داغ بریزن توی شلوارم(اسلش باشه ک نریزه)🌈وخلاصه من آم التباه هستم پس همیشه ب خودتون امیدوار باشید🌈☺

خودتو دوست نداری

تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه... 💚گروه سبز💚    وزن اولیه ۸۰          وزن فعلی 54     وزن هدف ۴۹            😃 i can and i will😃 در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ من به هدف اول وزنی ام رسیدم و ۵۲ کیلو ام به علاوه پوسچر بدنم با ورزش اصلاح شده 😁
1718