2726
عنوان

کیا رژیم دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 95 پست
می تونم بخورم کلی می ترسم می خوام زود تر لاغر شم تا عید چیزی نمونده مانتو گیرم نمیاد😭

عزیزم اگه میخای سریع لاغری کنی میتونی رژیم طلایی جلو بری البته مصرف پروتئین باید بالا باشه که داغون نشی

و اصلا من توصیه رژیم طلایی ندارم

دوم اینکه ورزش و پیاده روی روزانه خیلی خیلی تاثیر داره میتونی هفته ای چند کیلو کم کنی اگه ورزش کنی و رقص یکساعت کار کنی و پیاده روی ینی اینکارو بکن رژیمتم فقط غذاهای کربوهیدارتی رو کم کن برنج و نوشابه حذف کن و بجاش سبزیجات و میوه مصرف کن  سریع تا عید لاغر شدی 

چای سبز روزانه فقط یکی بیشتر مصرف نکن مریض میشیو.... سوالی داشتی بپرس میگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه هفته طول میکشه عادت کنی  سبزیجات کلری کمی داره بخوری اشکال نداره مثل هویج و کاهو

کارم با سبزیجات حل نمیشه😅😂

پیجم : @‌music_best369                                               من یه دختر فوق العاده آروم و ساکتم مثل فرشته🙃                البته تا وقتی که نخوای روی شیطانیم وببینی😈                           آرزوم اینه که بتونم آرزوهای بابام و برآورده کنم تا روم بشه به دستای پینه بستش نگاه کنم:)
2728
عزیزم اگه میخای سریع لاغری کنی میتونی رژیم طلایی جلو بری البته مصرف پروتئین باید بالا باشه که داغون ...

مرسی عزیزم 

من دیروز کیک خامه خوردم دوتا بستنی خوردم تن ماهی خوردم باقله پلو خوردم ولی تازه شد ۱۲۰۰ کالری بنظرتون بهتر نیست کمتر بخورم اینجوری که هیچ تغییری تو خوردم به وجود نمیاد حتی بیشترم میشه

برای همینه امروز می خوام کمتر بخورم☹

آبم تا می خورم حالم بد میشه دیروز به زور ۴ تا لیوان خوردم که مردمممم 

پیجم : @‌music_best369                                               من یه دختر فوق العاده آروم و ساکتم مثل فرشته🙃                البته تا وقتی که نخوای روی شیطانیم وببینی😈                           آرزوم اینه که بتونم آرزوهای بابام و برآورده کنم تا روم بشه به دستای پینه بستش نگاه کنم:)
من رژیم معمولی میخام در هفته چقدر مجازم برنج بخورم

دوتا کفگیر برنج ۳۰۰ کالری میشه تقریبا حالا خودت فک کن براساس کالری کلت چقد بخوری خوبه 

فقط مصرف کربوهیدارت زیاد مثل ماکارونی وبرنج باعث شل شدن اندامت میشه 

منو شما تقریبا مثل همیم منم دارم شروع میکنم

عه پس بیا بهم دلداری بدیم ایشالله تا عید باربی بشیم

من پارسال گرفته بودم از وزن 82 رسیدم ب 69 دیگ الان شل کردم 

واییی واقعا تو چقد وقت؟

دلت مرغ سوخاری میخاد با سس  یا جوجه کباب یا کوبیده

نه دلم نمی خواد چون باید لاغرررر شممم😍

2706