2703
2553
عنوان

کیا رژیم دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 95 پست
واقعااا عزیزم من ۶۷ کیلو هستم می تونم ۱۱۰۰ کالری بخورم درسته؟ بعد میشه یکم راهنماییم کنی لطفا می خو ...

ببا تا بهت بگم خوشگل خانم 

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هویج و چای توی رژیم آزاده. کشمش هم ۵تا دونه بخور 

واقعا مرسی گلم😍

پیجم : @‌music_best369                                               من یه دختر فوق العاده آروم و ساکتم مثل فرشته🙃                البته تا وقتی که نخوای روی شیطانیم وببینی😈                           آرزوم اینه که بتونم آرزوهای بابام و برآورده کنم تا روم بشه به دستای پینه بستش نگاه کنم:)
2456
عزیزم من متخصص رژیم هستم ازاد میتونن دوتابخورن 

عزیزم میتونی منو راهنمایی کنی؟

ممنونت میشم

من الان ۸۲ کیلو هستم با قد ۱۷۴

میخوام بشم ۷۲..استخونبندیم درشته

الان یک هفته هست بین ۱۲۰۰ تا ۱۴۰۰ کالری میخورم ...کمتر نمیتونم..فست که اصلا نمیتونم...چه کنم؟ اینجوری پیش برم وزنم کم میشه؟

در روز نیم ساعت هم میرقصم

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤
ببا تا بهت بگم خوشگل خانم 

پاک کردم اینستامو عزیزم راه دیگه ای نداره؟

پیجم : @‌music_best369                                               من یه دختر فوق العاده آروم و ساکتم مثل فرشته🙃                البته تا وقتی که نخوای روی شیطانیم وببینی😈                           آرزوم اینه که بتونم آرزوهای بابام و برآورده کنم تا روم بشه به دستای پینه بستش نگاه کنم:)
عزیزم میتونی منو راهنمایی کنی؟ ممنونت میشم من الان ۸۲ کیلو هستم با قد ۱۷۴ میخوام بشم ۷۲..استخونبن ...

عزیزم باید بابرنامه بری جلو و ورزش حرفه ای داشته باشی تا به نتیجه برسی میتونی بیای تا کامل واست برنامه بدم

https://www.instagram.com/p/CLoIY8inYe8/?igshid=1ksk21xqsdny4

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
واقعااا عزیزم من ۶۷ کیلو هستم می تونم ۱۱۰۰ کالری بخورم درسته؟ بعد میشه یکم راهنماییم کنی لطفا می خو ...

۱۱۰۰ کالری برای کم تحرکی هست تو وزن تو بعد قدتم مهمه اگه قدت بالای ۱۷۰ باشه خیلی کمه اگه کمتر باشی تقریبا درسته  قدو وزنتو بگو برات حساب کنم کالریتو سنتم مهمه 

2714
من رژیم دارم قبلا هم چند کیلو کم کردم  عزیزم اگه گرسنه شدی رژیمت درست نیست رژیم درست گرسنگی ند ...

می تونم بخورم کلی می ترسم می خوام زود تر لاغر شم تا عید چیزی نمونده مانتو گیرم نمیاد😭

باشخصی گلم تابعدشماره بدم

درخواست دادم گلم

۱۱۰۰ کالری برای کم تحرکی هست تو وزن تو بعد قدتم مهمه اگه قدت بالای ۱۷۰ باشه خیلی کمه اگه کمتر باشی ت ...

قدمم ۱۶۴ هست فک کنم باید وزن و ضربدر بیست منهای ۲۰۰ کنم که نخوام فست بگیرم

2706